Nokia Lumia925 ilk unboxing videosu Almanya'dan geldi

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia925 ilk unboxing videosu Almanya'dan geldi
Ülkemizde de satışa çıkması merakla beklenen Nokia'nın yeni Windows Phone8 akıllısı Lumia925'in ilk kutu açılım videosu cihazın dun satışa sunulduğu Almanya'dan geldi

[video=youtube;RgBS5tC5jDk]http://www.youtube.com/watch?v=RgBS5tC5jDk&sns=em[/video]

• Beğen
Tepkiler: n000k

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Kamera Biraz Cıkıntılı Olmuş Biraz İncelmiş kapalı olmasına ragmen saat gösteriyor o süper :) Herşey Elimizin altında olmuş bakalım elimizde nasıl duracak :):aha:

nanotex

nanotex

Üye
Lumia 920 yanında öküz gibi :D

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
beyazı daha şık bence

ÖEY

ÖEY

Üye
Valla ben çok beğendim bu cihazı. Gerçekten L920 bunun yanında kaba durmuş be :D

alical33

alical33

Üye
kutudan çıkan şarj cihazı 620 de çıkanla aynı neden 920 nini şarj aletinden koymamışlar ki :hmmm

anilakbay

Üye
Başlangıç ekranındaki wifi ve bluetooth kısayolları acaba bizim gibi uygulama yüklenerek mi oraya getirilmiş yoksa yeni bir yüklü sürümde bu kısayollar mı yer alıyor?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Başlangıç ekranındaki wifi ve bluetooth kısayolları acaba bizim gibi uygulama yüklenerek mi oraya getirilmiş yoksa yeni bir yüklü sürümde bu kısayollar mı yer alıyor?
zaten L925 amber güncellemesi ile birlikte geliyor. bu durumda amber güncellemesi ile birlikte bize de videodaki gibi bağlantı kısayolları uygulamaya gerek olmadan gelebilir demektir :naughty: yani inş öyledir :)

PureFood

PureFood

Üye
Her şey normaldi, ta ki 920 ile kıyaslayana kadar... Vay arkadaş çok beğendim şu 925'i.

• Beğen
Tepkiler: nanotex ve ÖEY
HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
çok hoş

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Perfect :kıskıs:

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
L920 birden beyaz mdf gibi durdu elimde..

KayraBey

KayraBey

Üye
Güzel tasarım

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Telefon hoşuma gitmedi ama 4 kutucuk olayı beni benden aldı yaa :good:

pirenuri

pirenuri

Üye
Bu telefonu sevemedim ya . Tasarımı hiç iyi değil .Lumia 920 yi tek geçerim