Telefon Tavsiyesi Nokia Lumia 925 Alacağım Ama

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Moto G ana konuda sor sorularını, kullanıcıları yardımcı olsun. Daha iyi cevaplar alırsın.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Arkadaşım ben 925 alacaktım ama beklemek istemedim moto g aldım bu fiyata alacağın android telefonlardan kat kat daha iyidir 925

925 al alamazsan nexus 5 al moto g 600 tl lumia 925 ise 1100 tl çok saçma bir karşılaştırma olmuş sp ve s4 mini yerine 925 çok iyi bir telefon 1 hafta oldu moto g den hevesim kaçtı ya :D git bir teknoloji mağazasına incele 925 arayüzü falan hoşuna gider ise almayı düşün hoşuna gitmez ise o zaman bir android telefon düşünürsün çünkü bende lumia düşünüyordum gittim inceledim arayüzü çok sıkıcı geldi ama yinede arayüzü çok hızlıydı doğa fotoğrafı çekmeyi falan seviyorum demişitm moto g ile fotoğraf falan çekilmez bir fotoğraf çekmek istiyosun kamerayı odaklıyosun uğraşıyosun öyle çekiyosun bi bakıyosun fotoğraf yine kötü :D sadece sabah güneşli havada güzel fotoğraf çekersin gece fotoğraf falan çekilmiyor ama 925 kamerası kasa kalitesi olarak çok iyidir zaten 925 üst seviye bir telefon moto g orta seviye şimdi bu fiyata sadece lg g2,nexus 5,lumia 925 kıyaslanabilirbuda örnek çekim

bridgit

bridgit

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ben 925 alacaktım ama beklemek istemedim moto g aldım bu fiyata alacağın android telefonlardan kat kat daha iyidir 925

925 al alamazsan nexus 5 al moto g 600 tl lumia 925 ise 1100 tl çok saçma bir karşılaştırma olmuş sp ve s4 mini yerine 925 çok iyi bir telefon 1 hafta oldu moto g den hevesim kaçtı ya :D git bir teknoloji mağazasına incele 925 arayüzü falan hoşuna gider ise almayı düşün hoşuna gitmez ise o zaman bir android telefon düşünürsün çünkü bende lumia düşünüyordum gittim inceledim arayüzü çok sıkıcı geldi ama yinede arayüzü çok hızlıydı doğa fotoğrafı çekmeyi falan seviyorum demişitm moto g ile fotoğraf falan çekilmez bir fotoğraf çekmek istiyosun kamerayı odaklıyosun uğraşıyosun öyle çekiyosun bi bakıyosun fotoğraf yine kötü :D sadece sabah güneşli havada güzel fotoğraf çekersin gece fotoğraf falan çekilmiyor ama 925 kamerası kasa kalitesi olarak çok iyidir zaten 925 üst seviye bir telefon moto g orta seviye şimdi bu fiyata sadece lg g2,nexus 5,lumia 925 kıyaslanabilirbuda örnek çekim
Beni aydinlattin ck tesekkurler buyuk ihtimal once anneme telefon alacagiz 720. Begenirsem bende 925 alirim :)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Beni aydinlattin ck tesekkurler buyuk ihtimal once anneme telefon alacagiz 720. Begenirsem bende 925 alirim :)

rica ederim en doğrusu 925 :D yada nexus 5 moto g 600 tl lik telefon 925 ile kıyaslanamaz bile

Yönetici tarafından düzenlendi:
bridgit

bridgit

Üye
    Konu Sahibi
Aslinda 925 iyi ama ne bliyim b sogukluk var hafiza karti takilsa guzel oludu aslinda 1320 olabilir zaten aldgim bir habere gore seneye bi akrabam bi telefon getirecekmis ust seviye isterim ama ne biliyim fotgraf cekmek fazla onemli degil on kamera iyi olsun bide ozel anlarimin fotograflarini cekiyim bana yeter

0MG90

0MG90

Üye
Hangi telefonun gece kamerası iyi ki sadece Z2,1020 ile çekebilirsiniz o da çok iyi değil zaten.

bridgit

bridgit

Üye
    Konu Sahibi
m2 nasıl aklımda şuan
1320
925
m2 var

0MG90

0MG90

Üye
M2 yeni telefon gayet güzel alabilirsin

bridgit

bridgit

Üye
    Konu Sahibi
ön kamera kötü diyorlar ama ekran kalitesi nasıl peki

0MG90

0MG90

Üye
1000liraya kamerası güzel, ön kamerası güzel, ekranı güzel, işlemcisi güzel telefon bu ülkede zor bulursun. Bunu deyip gidiyorum artık ne desem boş gibi.

Invoke

Invoke

Üye
İlk tercihlerin iyiydi kardeş. Git de bir bak teknomarketlerde. Ekran kalitesini kamerasını daha iyi görürsün.

bridgit

bridgit

Üye
    Konu Sahibi
Peki 1200 lik bir butce icin hangisi uygun1200 e s4 bulunur mu ?

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
1200 e s4 bulman çok zor bulsan bile ithal garantidir ha temiz 2. el bulursun hatta daha uyguna ama bence s4 alma ben s4 kullanıyorum sakın alma 925 10 numara cihaz

Kerim.

Kerim.

Üye
Nexus5 o bütçe ile

bridgit

bridgit

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 olablir ama neden s4 u onermiyorsunuz ? Kotu mu ? Sony Xperia Z guzel olur mu ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
s4 bende pek begenmiyorum 925 alınabilir 32gb modelleride var dicovery elite alınabilir ekran biraz büyük ön kamera arkada kamera olsun herşeyi güzel 1200tl civarında olması lazım tam bilmiyorum ancak belki sitelerden g2 falan bulabilirsin birde

enterneoll

enterneoll

Üye
hiç aklını bulandırma seçeneklerin şunlar bana göre :
nexus 5
nexus 4
2. el g2 32 gb ;)
moto g
bunların hepsi sana gayet iyi gidicek cihazlar

dayannight

dayannight

Üye

aynen moto g de düzgün foto çekmek için mücadale ediyorsun resmen:D ışığın yetersiz olduğu yerde odaklamak için uğraştırıyor çekim sırasında bulanıklık oluyor o fiyatlarada düzgün telefon yok ya kamerası yada işlemcisi felan düşük oluyor bin liranın üzerine çıkmak gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
aynen moto g de düzgün foto çekmek için mücadale ediyorsun resmen:D ışığın yetersiz olduğu yerde odaklamak için uğraştırıyor çekim sırasında bulanıklık oluyor o fiyatlarada düzgün telefon yok ya kamerası yada işlemcisi felan düşük oluyor bin liranın üzerine çıkmak gerekiyor

aynen ya 2 sene kullanayım üst seviye telefon alacağım zaten ben performans arıyordum aradığım telefonu buldum fotoğrafı da sadece gündüz çekiyorum da sadece apk ile oyun atmayı biraz çözemedim :D ilk kez android kullanıyorum

Üst Alt