Nokia Lumia 920* ve HTC 8X Turkcell ile Satışta

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
1074 tl oluyor pasaport kaydıya 1200 eder

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Ne kadar da uygun öyle valla alsın Ali kemal abi neden bekliyor ki hatta bizlere de alsın hemen takviye yapalım

almak problem degil cihazin buraya ne zaman gelecegi onemli. Şu durumda en erken paskalya tatilinde gelir ki aralik 20'sinden sonra demek oluyor. O da kesin degil.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ya peki Yurt dışında fiyatlar ucuz tamam ama garanti olayı nasıl işliyor burada garanti veriyorlarmı elektronik aletlere güven olmuyor bir bakarsın bozuluyor servis şart

bu konuyu görünce türkcell in sitesine de baktım ama telefonları göremedim umarım ilk olarak bir oparetöre vermezler dağıtımı
yoksa parakendeye düşmesini beklemek zorunda kalırız buda fiyatı bir kaç ayda olsa yukarıda tutar ne kadar çok satış yeri o kadar uygun fiyat

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ya peki Yurt dışında fiyatlar ucuz tamam ama garanti olayı nasıl işliyor burada garanti veriyorlarmı elektronik aletlere güven olmuyor bir bakarsın bozuluyor servis şart

bu konuyu görünce türkcell in sitesine de baktım ama telefonları göremedim umarım ilk olarak bir oparetöre vermezler dağıtımı
yoksa parakendeye düşmesini beklemek zorunda kalırız buda fiyatı bir kaç ayda olsa yukarıda tutar ne kadar çok satış yeri o kadar uygun fiyat

sadece operatörle değil perakende olarak da direk satılacak beklemeyeceksiniz.

serinaga

serinaga

Üye
Uçmuş bunlar, hemde kanatsız uçmuşlar ...

papakudioflu

papakudioflu

Admin

garanti konusu nokia Turkiyenin aciklamasina gore şoyle;ab uyesi ulkelerden alinan cihazlar faturasiyla birlikte fatura tarihinden itibaren bir yil garantili oluyor. Ab uyesi olmayan ulkelerden alinan cihazlar mevzuat geregi garantisi ulkemizde gecerli olmuyor.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

garanti konusu nokia Turkiyenin aciklamasina gore şoyle;ab uyesi ulkelerden alinan cihazlar faturasiyla birlikte fatura tarihinden itibaren bir yil garantili oluyor. Ab uyesi olmayan ulkelerden alinan cihazlar mevzuat geregi garantisi ulkemizde gecerli olmuyor.

Bak bir yıl ama buradan alsak İki yıl olacak ben burayı tercih ediyorum elektronik dijital abi ne olacağı belli olmaz mekanik olsa farketmez ben öyle çok arızalanan gördüm fotoğraf makinesi kamera

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
    Konu Sahibi

HTC Windows Phone 8X hepsiburada üzerinde 1599 TL'den satışa sunulmuş.

• Beğen
Tepkiler: phantomddl

phantomddl

Üye

HTC Windows Phone 8X hepsiburada üzerinde 1599 TL'den satışa sunulmuş.
Takdir ettim HTC'yi. Nokia uyusun daha, eğitimdi, ön siparişti, ertelemeydi.. Sat işte alalım, ya da en azından bi tarih ver bi fiyat ver..

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
8x bence pahalı ya la :) 1499 tl olsaydı uygun olurdu bence.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haftaya inşallah Lumia 920'yi de görürüz Shoplarda ve online mağazalarda... ;)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Nokia geç kaldı bu bir gerçek HTC 8X çıktı İphone 5 Çıktı Samsung Note 2 çıktı Lumia ne zaman çıkacak tarih belli değil
Kocaman ? işareti

papakudioflu

papakudioflu

Admin
lumia920 rusya'da 24.990ruble(1408tl bugün çıkıyor)
htc 8x ukrayna 23.212ruble(1307tl satişta)
Htc 8s ukrayna 13.152ruble(740tlsatişta)

phantomddl

Üye
lumia920 rusya'da 24.990ruble(1408tl bugün çıkıyor)
htc 8x ukrayna 23.212ruble(1307tl satişta)
Htc 8s ukrayna 13.152ruble(740tlsatişta)

920 ile 8x arasında 100 lira fark var, Türkiye'de de böyle olursa Hepsiburada fiyatı doğru olabilir, 1700 Lira olduğunu var sayarsak Lumia 920'nin.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
genelde aradaki fark ayni. Cok fark yok. Bu durumda 8x lumia920'ye karşi zorlanabilir fakat htc'nin windows platformlarinda eskiden beri kemikleşmiş bir kullanici kitlesi var. Bu da htc'nin avantaji. Ayrica nedense hep htc cihazlari ilk unlock ediliyor. :hmmm

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
genelde aradaki fark ayni. Cok fark yok. Bu durumda 8x lumia920'ye karşi zorlanabilir fakat htc'nin windows platformlarinda eskiden beri kemikleşmiş bir kullanici kitlesi var. Bu da htc'nin avantaji. Ayrica nedense hep htc cihazlari ilk unlock ediliyor. :hmmm

bilincli olarak acik kapi birakiyodur.tercih sebebi olabilmek icin.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
8s çok ucuz. Türkiye de bin tl yi geçeceğini sanmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt