Nokia Lumia 920 - Kablosuz Araba Şarjı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 920 - Kablosuz Araba Şarjı
[video=youtube;sn5nHUVyArA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sn5nHUVyArA[/video]

Nokia'nın kablosuz şarj altlığı ve standına kullanıcı icadı yeni bir şarj aleti daha eklendi :kıskıs:

Videoda Nokia'nın "üzerine bantla neomidyum mıknatıslar yapıştırılmış" kablosuz şarj altlığının, Garmin firmasına ait bir navigasyon tutacağına entegre edildiğini ve bu yolla arabanın çakmaklığı kullanılarak kablosuz şarj sisteminin çalıştırıldığını görüyoruz.

Gerçekten enteresan ve kullanışlı olmuş.

Hadi izleyelim ;)

• Beğen
Tepkiler: n000k

n000k

n000k

Üye
ilginç olmuş :) yapanlar yapıyor abi..

gkcll

gkcll

Üye
video da lumia 920 ile çekimiş adam ikitane mi almış birde tırnakları çok uzun :) :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İşte buna icat derim :D

dücane

dücane

Üye
Ottoman kardesim, seni cezali olarak görmüstüm, cok sasirmistim, bugüne kadar tek bir saygisizligini görmedigimden herhalde, aramiza yine hosgeldin

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ottoman kardesim, seni cezali olarak görmüstüm, cok sasirmistim, bugüne kadar tek bir saygisizligini görmedigimden herhalde, aramiza yine hosgeldin

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
İlgin için teşekkür ederim kardeşim çok sağol. Akıllarda yanlış bilgi kalmasın aman, ceza almadım kendi isteğimle uzaklaşmıştım. :)

serinaga

serinaga

Üye
İlginç ...

nanotex

nanotex

Üye
Adamın araba ne acaba :D Araba da sarı Lumia da :D Ben de kendimi sarı lumia ile sarı camaro ya binerken hayal ederdim ama camaro yu beyaz alıcaz artık napalım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...