Nokia Lumia 920 batarya performansı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 920 batarya performansı
Akıllı telefon pazarında Microsoft‘un Windows Phone işletim sistemine sahip Lumia serisi cihazları ile mücadele veren Nokia, uzun zamandır beklenen Windows Phone 8‘in yayınlanması ile birlikte bu işletim sistemleri üzerinde çalışan akıllı telefon modelleri Nokia Lumia 920 ve Lumia 820‘yi satışa sundu.

Nokia‘nın üst seviye olarak konumlandırdığı Lumia 920 akıllı telefonu oldukça ilgi görüyor. Teknik özelliklerine bakacak olursak eğer 4.5″ büyüklüğünde ve 768×1280 piksel çözünürlüğünde IPS TFT dokunmatik ekran, 1GB sistem belleği, 32GB dahili veri kapasitesi, 8MP Carl Zeiss lens içeren 1080p kayıt yapabilen arka kamera, 1.3MP ön kamera, 1.5Ghz çift çekirdekli Krait işlemcili Qualcomm MSM8960 Snapdragon yonga seti, Adreno 225 grafik işlemci olarak sayılabilir.

Nokia Lumia 920 kablosuz şarj desteği de içeriyor. Nokia yeni akıllısında 2.000mAh batarya kullanmış. Nokia Lumia 920‘nin batarya performansını merak ediyorsanız eğer, sonuçlar aşağıda.

MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: phantomddl

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Bence bu tur telefonlarin batarya surelerine cok onem verilmeli.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
batarya testlerindeki sonuçlar arasında çok az fark var ve bu farkların pek de önemi yok Motorola RAZR hariç.

sonerrap

sonerrap

Üye
benim anlamadıgım o iphone 5 nasıl o kadar internet süresi sunuyor o batarya ile

papakudioflu

papakudioflu

Admin
100mb'tan fazla indirme 7 tane güncelleme ve sabahtan beri forumdayım ve durum resimdeki gibi.

• Beğen
Tepkiler: DeEenzameMan
komando04

komando04

Üye
100mb'tan fazla indirme 7 tane güncelleme ve sabahtan beri forumdayım ve durum resimdeki gibi.

Alikemal abi maşallah nazar değmesin abi bu beyaz ceylanımın şarj mükemmel gidiyor sabah 7de şarjdan çıkardım ve yaklaşık 5saat sürekli internet kullanımı yaptım ve şuan pil ömrü %24

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ben de çok memnunum...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
2000mah gerçekten güzel bir kapasite.. N8 e takamazmıyız :gul:

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye

90-100 lira.. 1800mah (h)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
nasi yani telefon usbden bu pildeki gucu cekiyor oylemi .D

yhedex

Üye
abi bu yeni nesil bataryalar li-on eskiler gibi şişme filan yapıyormu ya ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt