Satılık Nokia Lumia 920, 5 Ay Garantili + fu ll Aksesuar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 920, 5 Ay Garantili + fu ll Aksesuar
Arkadaşlar Bimeks'den alınma, sadece bir yerinde darbe olan(normalde bir kez bile cihazı yere düşürmedim fakat servis garanti kapsamında cihazın kasasını değiştirdi taktiği kasanın alt kısmında bir darbe var benden kaynaklı değildir.),sorunsuz,tertemiz Nokia Lumia 920. Yanında 110 Tl değerinde Kablosuz Şarj Fatboy ve Toplam 60 tl değerinde 4 kılıf hediye verilecektir. 5 Ay daha garantisi bulunmaktadır. Donanımsal ve Yazılımsal Hiçbir sorunu yoktur. Pazarlık payı bulunmaktadır. Satma nedenim Yeni telefon almış olmamdır. Yoksa satmayı asla düşünmezdim. Merak ettiğiniz soruları mesaj göndererek sorabilirsiniz.

Not: Cihaz satıldıktan sonra iade almıyorum arkadaşlar. Yanlış anlaşılmasın lütfen belirli güvenlik problemlerinden dolayı geri iade kabul etmiyorum. Onun dışında cihazın asla ve asla hiçbir problemi yoktur. Bu konuda şüpheniz olmasın.

Not-2: Siyah kılıfı da vardı ama şu an bulamıyorum eğer kılıfı bulursam onu da yanında yollayacağım. Yani toplam 5 kılıf göndermiş olacağım.

Fiyat : 525 TL (Pahalıysa belirtiniz.)

İlan daha onay sürecindedir. Bilginiz olsun fakat aynı bilgiler burada yazmaktadır.

Cihaz satılmıştır arkadaşlar teşekkürler.

Son düzenleme:
Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Cihaz satıldığı için :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...