Öneri Nokia lumia 820 sağ kulaklıktan ses gelmiyor..yardım lütfen :)

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
Nokia lumia 820 sağ kulaklıktan ses gelmiyor..yardım lütfen :)
bugün de aynı sorun tekerrür etti :) özellikle şöyle oluyor.. müzik dinleme esnasında telefon çalıyor ve ses kısma tuşuna basarak çalmasını susturuyorum..kulaklığı çıkarıp konuşuyorum..bitince tekrar takıyorum kulaklığı,müzik başlıyor ama sağ kulaklıktan ses gelmiyor.. adjust volume adlı bir uygulama da yüklü belki duymuşsunuzdur..bu sebep oluyor olabilir mi? gerçi bugün wp 8.1 preview geliyor ama gene de sormak istedim..sorun %90 yazılımsal..ama insanın içine kurt düşüyor gene de :)

enessrsy

enessrsy

Üye
Ben Monster Purity kulaklık kullanıyorum, şimdiye kadar 3 kez dediğiniz oldu. Kulaklık ya da jack girişi bozuldu zannetmiştim fakat telefonu kapatıp-açınca düzeldi. Ekstra bir program da kullanmıyorum.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
Ben Monster Purity kulaklık kullanıyorum, şimdiye kadar 3 kez dediğiniz oldu. Kulaklık ya da jack girişi bozuldu zannetmiştim fakat telefonu kapatıp-açınca düzeldi. Ekstra bir program da kullanmıyorum.

enteresan..sende de olduysa o zaman yazılımsal bir sıkıntı, programda veya kulaklıkta herhangi bir sorun yok demekki..belki de telefon çaldığı anda hiçbir tuşa basmadan kulaklığı çıkarıp cevaplamak gerekiyordur..bu da gözden kaçmış bir ''bug'' olabilir..umarım 8.1 de yaşamayız :)