Haber Nokia Lumia 530 (299 TL)

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 530 (299 TL)
Şu an için en ucuz Lumia. İlk kez Windows Phone kullanacaklar için güzel bir alternatif.

• Beğen
Tepkiler: emz ve lazye

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Bu fiyata daha iyisi yok gibi.

lazye

lazye

Üye
Oww yeah bedava vereydin :)

KayraBey

KayraBey

Üye
Malına göre fiyat sadece...

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
  • Beğen
Tepkiler: pirenuri, lazye, PureFood ve 4 diğerleri

Emre

Üye
fiyat iyi gerçekten Malzeme Kalitesi Nokia Biliyorsunuz.

dakamon

dakamon

Üye
Malına göre fiyat sadece...
Aynı maldan android çıkarmı? :) şu özelliklerde androidli telefon yada bu fiyata güncel bir android cihaz varmı? Apple ı zaten konuşmuyoruz. Türk insanına büyük hizmet bence. Düşük gelir seviyesindeki kesimde 520 630 yada 530 gibi lumia telefonlarının artığını gözlemliyorum ben. Bi yönden iyi bir şey. Fakirin bile facebook a instagramam whatsappa giren stabil bir telefonu olabiliyor 300 tl ye. Dikkatinizi çekerim amerikada millet 30 dolara alıyor bu telefonları. Bu fiyat ülkemizde bence ses getirmesi lazım.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

Emre

Üye
sosyal ağ subway surf oynamak için kullanılabilir...

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bu gidişle herkesin telefonu olacak hemde wp

Peocawe

Peocawe

Üye
Bu özelliklerde telefon kullanılmaz diyecek olanlara hatırlatalım fiyat 299tl. yukarıda arkadaşın da dediği gibi androidin 1gb ram çift çekirdekli modellerinden çok daha seri ve stabil bir cihaz. unutmayalım 400e felan halen nokianın tuşlu telefonları satılıyor. MP3 çalarlar bile bu fiyata.

Emre

Üye
L1320'imde Bile 128 GB desteklemezken bunda destekliyor güzel bir özellik...

PureFood

PureFood

Üye
Ahaha helal olsun muazzam fiyat biz de mi stoklasak:D

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Abi Bi konuya değinelim 1320 ile görüntülü arama yapılmıyor. Ama 625de yapıyorum 1320 128 gb hafiza desteklemiyor ama 530 destekliyor.nokia bir kez daha bitmiştir benim için ....

skynet

Üye
Abi Bi konuya değinelim 1320 ile görüntülü arama yapılmıyor. Ama 625de yapıyorum 1320 128 gb hafiza desteklemiyor ama 530 destekliyor.nokia bir kez daha bitmiştir benim için ....
1320 de ön kamera yok mu ?

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Androidi :birak:

Emre

Üye
1320 de ön kamera yok mu ?
Cihazı elime aldım inceledim, On kamerasi VGA fena değil yinede, Biraz vasat. Fakat Arka kamera ortalama uzeri. Lumia920 gibi değil tabiki purewiew kamera duşuk ışıkta çok iyi çekim yapiyor.
Pil Çok İyi Yalnız.