Haber Nokia Lumia 525 Nokia Türkiye Sitesinde Göründü!

Sponsorlu Bağlantılar

Tmobile

Tmobile

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 525 Nokia Türkiye Sitesinde Göründü!

Nokia Lumia 525 520 modeliyle aynı özelliklerde ancak 525 te batarya süresi ramdan kaynaklı 14 saat 520 de ise 16 saat ayrıca 525 1 gb ram ile geliyor diğer tüm özellikler aynı
işte karşılaştırma:

PureFood

PureFood

Üye
sevindirici haber.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
:tşk:

ÖEY

ÖEY

Üye
Şu telefon neden flaş koymazlar hiç anlamam! Neyin kafası yani!

dakamon

dakamon

Üye
1 gb ama daha düşük pil performansı. Abi şu devirde pil herşey.

MaxipmaN

Üye
flashı pili halletsek güncelleme bekleye bekleye solardım artık

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
İşte tam benlik cihaz

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
1520 bir ay önceden görünüyordu ama ses seda yok bence şubat ortası gelir 525 de mart ayında ancak

• Beğen
Tepkiler: m542tf
dakamon

dakamon

Üye
525 1520 den erken gelirse şaşmam :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
1520 bir ay önceden görünüyordu ama ses seda yok bence şubat ortası gelir 525 de mart ayında ancak
525 1520 den erken gelirse şaşmam :)
haklısın bu nokia nın işi hiç belli olmuyor

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Beyler sizce bu cihaz ne kadar olur?

mtoyanik

mtoyanik

Üye
Artık nokia ve ms belli standartlar koyması lazım şu telefonlara.
Flaşsız telefon olmasın kardeşim ne bileyim clear black olsun hepsinde ucuza satıyorsun diye tamam işlemciden kıs ram den kısta niye en önemli özelliklerden kısarsın anlamıyorum.
Ayrıca bu telefonun çıkması 520 kullanıcılarına bir hakaret resmen.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Heimdalll

Heimdalll

Üye
Artık nokia ve ms belli standartlar koyması lazım şu telefonlara.
Flaşsız telefon olmasın kardeşim ne bileyim clear black olsun hepsinde ucuza satıyorsun diye tamam işlemciden kıs ram den kısta niye en önemli özelliklerden kısarsın anlamıyorum.
Ayrıca bu telefonun çıkması 520 kullanıcılarına bir hakaret resmen.
625 in çıkmasıda 620 kullanıcılarına hakaret değilmiydi ??? : ?

mtoyanik

mtoyanik

Üye
625 in çıkmasıda 620 kullanıcılarına hakaret değilmiydi ??? : ?
hocam şimdi 625in özelliklerine bakarsak ekranı büyümüş işlemci azda olsa gelişmiş falan. Lumia 620 nin glance ekran ve clear black gibi özellikleri 625 de yok mesela
ama bunda boyut aynı kapak şekil herşey aynı sadece ram artmış.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
hocam şimdi 625in özelliklerine bakarsak ekranı büyümüş işlemci azda olsa gelişmiş falan. Lumia 620 nin glance ekran ve clear black gibi özellikleri 625 de yok mesela
ama bunda boyut aynı kapak şekil herşey aynı sadece ram artmış.
sonuçta değişiklik var, suç nokia da 620 yerine 625 i daha önce çıkarabilirlerdi bu telefondada aynısı olabilirdi ama hep düşünmeden iş yapıyorlar, günü kurtarma peşindeler

• Beğen
Tepkiler: mtoyanik
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
sonuçta değişiklik var, suç nokia da 620 yerine 625 i daha önce çıkarabilirlerdi bu telefondada aynısı olabilirdi ama hep düşünmeden iş yapıyorlar, günü kurtarma peşindeler
günü kurtarayım derken iyice batıyorlar lumia macerası başlayalı ortalama 1 sene oldu en az 10-15 tane cihaz çıkardılar adam gibi 3 tane çıkarıp (düşük orta üst seviye) güncelleme konusuna ağırlık verseler di günü değil batan gemiyi kurtarırlardı......

• Beğen
Tepkiler: ON9, Rainesto, mtoyanik ve 1 kişi daha
Heimdalll

Heimdalll

Üye
günü kurtarayım derken iyice batıyorlar lumia macerası başlayalı ortalama 1 sene oldu en az 10-15 tane cihaz çıkardılar adam gibi 3 tane çıkarıp (düşük orta üst seviye) güncelleme konusuna ağırlık verseler di günü değil batan gemiyi kurtarırlardı......
o bu değide ben subway e taktım pazartesini iple çekiyorum gelmezse hayal kırıklığına uğrarım, gerçi alıştık artık :bangin:

mtoyanik

mtoyanik

Üye

Üst Alt