Tavsiye nokia lumia 1320

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
nokia lumia 1320
Beyler 4 yıldır kullandığım Nokia 5800 bozuldu. :) bu durumda yeni telefon almam gerekir. Android pek hoşuma gitmiyor her ne kadar marketi gelişmiş olsa da. şuan aklımda lumia 1320 var. Telefonu kullanan arkadaşlar bu telefonu tavsiye eder mi.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kullanım amaçlarının belirtirseniz daha kolay ve isabetli tavsiyeler alabilirsiniz. Lumia 1320 hoşuna gittiyse kamera dışında pek zayıf bir noktası yok. Batarya konusunda ise piyasadaki en iyi cihazlardan biri.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Kesinlikle tavsiye ederim. Düşük ışıkta fotoğraf çekimleri çok kötü ama gündüz ve yakın çekimlerin de 8mp yi aratmıyor. Oyun performansı da süper.

Invoke

Invoke

Üye
Boyutu ve kamerası sorun değilse tavsiye edebilirim.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Eksi yönleri:kamera, ekran renk yoğunluğu(oda sadece güneş ışığında belli oluyor) ve telefonun sadece gta oynarken kapanması
Artı yönleri:Saymakla bitmez
ekranı büyük gelir dersen kesinlikle alma, tek elle kullanım çok zor

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Sosyal ağları sıkıntı Windows Phoneların. Tek düzgün olanı Facebook. Bunu bazı arkadaşlar kabul edemiyor. Sanki babalarının mallarıymış gibi savunuyorlar ama instagram, Vine, Twitter sıkıntılı. Çok merak edersen bana özelden yaz hepsini yazayım sıkıntıların.

Düzeltme: İnstagram ve Vine a olan öfkemden biraz sert gitmişim. Sıkıntılı ama çoğu işlevi yerine getiriyor :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı
BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekürler arkadaşlar telefonu dün aldım. gayet memnunum inşallah en kısa zamanda 8.1 cyan gelir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şu An 800 900 Tlye Çok Rahat Bulursun

Krnl386

Krnl386

Üye
Kısmet olursa haftaya bende alıyorum. Mediamarkt tan 890 a. Kurtuluyorum 820 den

The Benefit

The Benefit

Üye
5230'dan geçtim ben de. Çok memnunum. Tavsiye ederim. (Güncellemeleri hariç.)

The Benefit

The Benefit

Üye
Hocam 5230 dan gecmissin hic guncelleme olmasa bile memnun olmalisin :)
Keşke öyle olsa kardeşim. Telefonun hafızası 8Gb. (Sana kalan 4 küsür Gb.) İki büyük boyutlu oyun yükleyemedim buna. Yetmiyor çünkü. Sd karta uygulama yükleme, güncelleme ile gelecek biliyorsun ki. O yüzden aşırı şekilde bekleten güncelleme bana sıkıntı verir. Ön izleme de yüklemedim. Bu dediğim dışında memnunum telden.

Son düzenleme:

QuaLityDamage

Üye
VALLLA 1320 tavsiye ederim zebellah gibi bir telefon

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Krnl386

Krnl386

Üye
Ben bayağı bir araştırdım bu telefonu fiyata gore gayet iyi. Yani ben kameradan korkuyordum ama hiçte aratmıyor 8 mgpxli.

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
3 gündür kullanıyorum telefon gayet şık ve hızlı. Eksiklikleri var ama o da 8.1 güncellenecek .
şuan ki belli başlı eksiklikleri ( benim gördüğüm)
- internetten indirme yapmıyor. Ama video izleyip , şarkı dinleyebiliriz. Hiç bir dosyayı indiremiyoruz
- kendi tarayıcısından internette siteleri dolaşırken geri gelebiliyoruz ama ileri gidemiyoruz.
- alarm erteleme özelliği yok
- dosya yöneticisi yok.. Bu önemli.. Hafıza kartını görüntülemiyoruz. Video mp3, ofis dosyaları tek görünüyor.
ama güncellemeyle bunlar giderecek.....

bir de telefon harbiden çok büyük telefonda uzun uzun konuşan kimseler sık sık telefonu bir elimden alıp diğer eline verecek. Hemen yoruyor

her şeye rağmen telefonu çok sevdim

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
5 mp kamera nedır ya nokıa hala akıllanmamıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt