Nokia HERE v1.0.175 Beta (Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Nokia HERE v1.0.175 Beta (Türkçe)

Gereksinimler : Android 4.0 +

Lumia cihazlarının vazgeçilmez navigasyon uygulaması HERE Uygulamasının Samsung anlaşması ile Android platformunda yayınlanacağı biliniyordu.

Xda geliştiricileri Samsung için yayınlanması beklenen HERE Beta uygulamasının apk dosyasına ulaştı ve tüm Android cihazlarda kullanılabilir şekilde portları.

Uygulamada verilerini saklamak ve senkronize etmek için HERE hesabı oluşturmanın ya da Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

Navigasyon sesini ayarlarda "Voice Options/Navigasyon Voice/ Regular altında Türkçe ses dosyasını indirebilirsiniz. Uygulama 35 MB boyutta, ses dosyası ise 4.1 Mb.
Türkiye haritası boyutu 600 mb.

Offline Navigasyon için Türkiye haritasını Sol üst köşedeki seçenekler butonu yoluyla avrupa seçeneği içindeb Türkiye seçerek indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: harun58harun ve Emre

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

hasan__58

Üye
türkçe olsaydı daha iyi olurdu

oylum61

Üye
Eline sağlık ben kurdum ve çok süper gayette hoşuma gitti hem google maps hemde navigasyon özeliğini birleştirmişler resmen

• Beğen

deathhand

Üye
Yandex i sildim artık sygic ve here kullanıcam.

• Beğen
ismail

ismail

Üye
@Bahadir_fb bahadır hocam bu mu son sürümü ona göre indireyim bende :) telefonum moto g :)

• Beğen
Rahmi06

Rahmi06

Üye
Nokia Haritaları ilk çıktığı seneler çok iyiydi. Şimdi maalesef güncellemeler yok. 5 sene önceki uydu görüntüleri, ve haritalar. Ne caddeler, ne de sokakların 5 sene önceki hali. Navigasyon da bir numaraydı şimdi ise, vah vah here maps vah.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
harita için teşekkürler türkçe olması güzel olmuş eski sürüme göre yeni yerler eklenmiş mesela haliç metro geçiş köprüsü bu haritada gözüküyor eskisinde yoktu emeğinize sağlık

• Beğen

deathhand

Üye
Daha dun guncelleme geldi yine :)

Üst Alt