Nokia Here maps patched v1.0 beta + Mod By_HKN

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Here maps patched v1.0 beta + Mod By_HKN

Uygulamada modludur süre sınırlaması yoktur ve fonksiyonlarda kısıtlama yoktur.

Gereksinimler : Android 4.0 +

Lumia cihazlarının vazgeçilmez navigasyon uygulaması HERE Uygulamasının Samsung anlaşması ile Android platformunda yayınlanacağı biliniyordu.

Xda geliştiricileri Samsung için yayınlanması beklenen HERE Beta uygulamasının apk dosyasına ulaştı ve tüm Android cihazlarda kullanılabilir şekilde portları.

Uygulamayı s4 mini telefonumda test ettim ve gayet başarılı bir şekilde çalıştı. Uygulamada verilerini saklamak ve senkronize etmek için HERE hesabı oluşturmanın ya da Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

Navigasyon sesini ayarlarda "Voice Options/Navigasyon Voice/ Regular altında Türkçe ses dosyasını indirebilirsiniz. Uygulama 35 MB boyutta, ses dosyası ise 4.1 Mb.
Türkiye haritası boyutu 600 mb.

Offline Navigasyon için Türkiye haritasını Sol üst köşedeki seçenekler butonu yoluyla avrupa seçeneği içindeb Türkiye seçerek indirebilirsiniz.

Uygulama sorunsuz çalışıyor Türkiye haritası indirdim offline olarakta düzgün çalışıyor arabada giderken hatasız gösteriyor

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mr.Sun, dragonmhmt ve RetaXter

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Hasand.

Hasand.

Üye
Teşekkürler Tamda aradığım buydu

• Beğen

Emre

Üye
Teşekkurler :)

• Beğen
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Teşekkürler

• Beğen
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Bahadır Offline map Türkiye yok mu

• Beğen
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Tmm kardeşim ben baktım ama gözümden kaçmış sağol [emoji4]

• Beğen
veliahht

veliahht

Üye
:gun1:sanırım yeni sürüm çıktı artık çalışmıyor :(

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Uygulama sorunsuz çalışıyor Türkiye haritası indirdim offline olarakta düzgün çalışıyor arabada giderken hatasız gösteriyor

• Beğen
avantis

avantis

Üye
arkadaşlar sizi tester olarak kullanıyorlar ve iki gün içerisinde sizi programdan atıyorlar bilginize. Denedim. Onun için uğraşıp kurmayın. Kotaniz boşa gitmesin

• Beğen
Tepkiler: veliahht
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sizi tester olarak kullanıyorlar ve iki gün içerisinde sizi programdan atıyorlar bilginize. Denedim. Onun için uğraşıp kurmayın. Kotaniz boşa gitmesin
Uygulama modlu süre sorunu olmadan çalışması gerekir ayrica çalismasa bile mb larınız boşa gitmez! sadece yeni yayınlanan apk yi yuklersiniz ve kullanmaya devam edersiniz.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
emeğine sağlık teşekkürler

• Beğen

Üst Alt