Nokia Haritalar kontör olmadan konum bulamıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hsyn73

hsyn73

Üye
bende de 603 zımbırtısı var. İlk zamanlar fp1den önce hemen buluyordu fp1 geldi benim.de navigasyon çöplük oldu. Bazı lüzumsuz yazılar okudum. Üzüldüm. Nokianın avukatı bunları yazmaz. Biz navigasyonu gps özelliği var diye de bı cihazları aldık. Sorun yazılımsal... Mobil internetim açıkken işlem tamam. 1saniyede buluyor. Niye başkaları ücretsiz kullanabiliyorken paramı başkalarına havadan vereyim. Bunu söyleyenlere hesap numaranızı gönderin de bakalım size beleş para verebilecekler mi...

• Beğen
Tepkiler: Polymath
Polymath

Polymath

Üye
bende de 603 zımbırtısı var. İlk zamanlar fp1den önce hemen buluyordu fp1 geldi benim.de navigasyon çöplük oldu. Bazı lüzumsuz yazılar okudum. Üzüldüm. Nokianın avukatı bunları yazmaz. Biz navigasyonu gps özelliği var diye de bı cihazları aldık. Sorun yazılımsal... Mobil internetim açıkken işlem tamam. 1saniyede buluyor. Niye başkaları ücretsiz kullanabiliyorken paramı başkalarına havadan vereyim. Bunu söyleyenlere hesap numaranızı gönderin de bakalım size beleş para verebilecekler mi...

Anlatamıyoruz. Çok bilmiş arkadaşlarımız gelip yok 30 dkda bulur yok şu kadar sürede bulur vs. Gps konumumu 30 dkda bulacaksa ne işime yarar. Bakınız http://www.maxicep.com/symbian-3-ci...sorunu-bircok-modelde-genel-sorun-664997.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt