Nokia Haritalar güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

fastonlyrolling

Üye
haritalar konusunda kesin çözümü,bulmuşlar.buradaki Maps.conf dosyasını indirin.MyDocs a atın dosya kutusuna girip yetkili ve saklı dosyaları göster deyin ve dosyayı kopyalayın.`` home/user/.config/Nokia`` yolunu takip edin.buraya dosyayı yapıştırın.size soracak aynı dosyadan mevcut diye dosyayı üzerine yaz seçeneğini seçin.işlem tamam haritalar çalışır durumda.şimdi haritaları indiriyorum akabinde navigasyonu deneyeceğim.
evet arkadaşlar navigasyon içinde aynı uygulamayı yapın.bu dosya ile yalnız dosyayı indirmeden önce (Use our download manager and get recommended downloads) bu seçenğin tikini kaldırın yoksa exe olarak iniyor dosya kolay gelsin.
bu arada bilgileri bu adresten edindim.daha başka yararlı bilgilerde var.

• Beğen
Tepkiler: blackjack8696, scorpion11 ve DeV/AsA

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Bunun için yeni bir konu açarsan daha kolay bulunabilir.

fastonlyrolling

Üye
tamamdır açtım.

Emre

Üye
Nokia geliyor arkadaşlar :cool

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bekliyoruz. :bira:

Hasand.

Hasand.

Üye
efsanenin efsane donuşu olucak cunku o bir NOKİA

omer.talha

omer.talha

Üye
bekliyelim bakalım #rez

Emre

Üye
Nokia bana göre oldukça iddalı android cihaz ile giriş yapacaktır ;)

rufat_sau

Üye
home/user/.config/Nokia` ------- bu yolu nasil izliycez arkadaslar ? ben dosya kutusuna giriyorum ama .config diye bisey yok orda

fastonlyrolling

Üye
dosya kutusu,ayarlarından.yetkili ve saklı dosyaları göster seçeneğini açmalısın,yoksa o kısımları göremessin.

rashitshain

rashitshain

Üye
Elinize sağlık on numara oldu..

blackjack8696

Üye
çok teşekkürler. haritaya böylece bir çözüm bulabildim, fakat sürüş uygulamasını aktif eteye çalıştığımda nokia hesabı istiyor. nokia n9 'dan kurtuldu biz nokia hesabından kurtulamadık gitti. nokia müzikte güzel beleş şarkılar var onları indiremiyorum bu yüzden. hoş ya kulaklık çıkışımda çalışmıyor lanet olasıca. :(

rashitshain

rashitshain

Üye
bende driver de çalıştı

fastonlyrolling

Üye
çok teşekkürler. haritaya böylece bir çözüm bulabildim, fakat sürüş uygulamasını aktif eteye çalıştığımda nokia hesabı istiyor. nokia n9 'dan kurtuldu biz nokia hesabından kurtulamadık gitti. nokia müzikte güzel beleş şarkılar var onları indiremiyorum bu yüzden. hoş ya kulaklık çıkışımda çalışmıyor lanet olasıca. :(
maps ve drive olarak iki dosya var ikisinide indirip yukarıda belirtilen dizine taşıdıysan istememesi lazım.

Üst Alt