Haber Nokia geri dönüyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

• Beğen
Tepkiler: snapdroid, 'Şeref', Mrqedy ve 3 diğerleri

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye

Nokia Tasarımdan ufak bir alıntı yaparak ne bileyim bir navi tuşunu felan kullanarak 3310 touch adında bir telefon çıkartsa isabetli olur. Sırf isimden millet merak edip bir inceler telefonu.

iPhone den Tapatalk ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: 0343434
man20

man20

Üye
Nokia Tasarımdan ufak bir alıntı yaparak ne bileyim bir navi tuşunu felan kullanarak 3310 touch adında bir telefon çıkartsa isabetli olur. Sırf isimden millet merak edip bir inceler telefonu.

İncelemekte sıkıntı yok. Önemli olan satın alınması.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Nokia hiç hız kesmeden düşüşe devam ediyor.
Bir symbian ve Meego mağduru olarak daha beter olsunlar diyorum.

nazmi28

nazmi28

Üye
Syimbianı bile kaç yılda kaçıncı derecede yükseltti..
Nokia artık işi çok zor...
Android almış başını gidiyor...
Samsung iphone lg
Uzakdoğuda meuzi xioami vb markalar...

İş harbiden çok zor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre

Üye
    Konu Sahibi
KİM BU HMDGLOBAL?!

burası biraz ilginç. çünkü nokia, hmd ve foxconn arasında pembe dizileri aratmayacak bir görüntü var. benim anladığım şu: hmd, nokia’nın ismini ve patentlerini kullanarak telefon ve tablet tasarlayacak. hmd’nin, nokia ismini ve patentlerini kullanarak tasarladığı telefon ve tabletlerin üreticisi ise foxconn. evet, çarpık bir ilişki. demiştim.

arto nummela. ceo. (adı arto olmasa daha iyi olurmuş ama.)
işin güzel yanı şu: hmdglobal başkanı ve ceo’su, alanında oldukça uzman kişiler. daha da önemlisi, nokia telefon camiasını kasıp kavururken çin’de beyaz şortuyla top oynayan çakma firma kurucularından değiller. zaten bu adamlar çinli değil! (muhtemelen finlandiyalı ikisi de, ona bakmadım.)

en iyi haber ne? BU ADAMLAR, ZAMANINDA NOKIA’DA ÜST DÜZEY YÖNETİCİLİK YAPMIŞ ADAMLAR! şu anda da microsoft denen, nokia’nın telefon işinin ipini çeken firmada çalışıyorlar ve hmd’nin hayata geçmesi için gün sayıyorlar. e daha ne olsun?

florian seiche. başkan.
-NT

• Beğen
Tepkiler: Mr.Sun ve Mrqedy
nazmi28

nazmi28

Üye
Hocam strateji ne olacak...
Pazar payı belli...
Lg ve htc nin durumu ortada.
İphone ve samsung yoğurdun kaymağını hatta geri kalanını bile götürüyor...
Diğerlerine kalandan ayran yapıp içmek kalıyor...
Nokia bence bu treni kaçırdı.
Benim umudum yok ama şöyle birşey yaparsalar belki tutabilir...
Atıyorum 2 yılda eğer bu firma tutmayacak durumda ne kadar zarar edeceğini çıkardığı telefonlarda fiyatı düşük tutarak belki bu şekil pazarda kendine yer bulur...

Yoksa 3000 tl bandında telefonu siz olsanız alırmısınız???

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
Bence de asla yüksek fiyatlı ürünler tutunamaz

Düşük fiyatlı ve kasa kalitesi yüksek temiz bir android sürümü ile herşey değişebilir bence

Ben başta olmak üzere böyle bir cihaz çıkartması durumunda birçok eski kullanıcı bir şans daha verecektir.

Üst Alt