Haber Nokia ''en çok beklenen telefonu'' 21 Ağustos tarihinde duyuracak


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nokia, Twitter üzerinden paylaştığı ''en çok beklenen telefon'' sloganı ile 21 Ağustos tarihinde yeni bir cihaz duyuracaklarını açıkladı.

Nokia'nın ''en çok beklenen telefon'' olarak nitelendirdiği cihazın Nokia 9'un olması yüksek bir ihtimal.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Nokia 9'un teknik detayları hakkında henüz net bilgiler yok. Ancak telefonun Snapdragon 845 yongaseti, OLED teknolojili ekran ve ekran içinde parmak izi okuyucu gibi özelliklerin olması bekleniyor.

Nokia 9'un tüm fiziksel, donanımsal ve fiyatı hakkında olan bilgilere ulaşmamız için 21 Ağustos tarihinde gerçekleşecek tanıtımı beklememiz gerekiyor.
 

Ekli dosyalar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt