Nokia E7'mi Satıp Lumia 620 Alacağım Sizce Doğru Bir Karar Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E7'mi Satıp Lumia 620 Alacağım Sizce Doğru Bir Karar Mı?
Nokia E7'mi Satıp Lumia 620 Alacağım Sizce Doğru Bir Karar Mı? Alacağım telefonun e7'ye göre + ve -'si si nedir?

Anil-D

Anil-D

Üye
şuan lumia almanı tavsiye etmem cunku cok eksigi var ama karar senin

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Alacaksan 520 al ;)

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
50-700TL arası hhangi telefonları tavsiye edersiniz.

- - - Eklendi - - -

500-700TL arası

MaxiHan

MaxiHan

Üye
100 tl daha koyup 820 veya 720 almani tavsiye ederim.

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E7'nin üstüne 100 TL daha kouyup lumia 820 alabilir miyim?

Anil-D

Anil-D

Üye
lumia alma

kursat99

kursat99

Üye
Arkadaşım o telefonu telefoncunun alacağı fiyat yanılmıyorsam en fazla 350-400. Yanlışsam söyle. Sen bu fiyatın üzerine 100 TL daha koyup hayatta 820 alamazsın.
Ortalama bir oyuncuysan WP seni çok rahat idare eder. Ama 520, 620 ve 720 de 512 MB RAM olduğu için bazı oyunlar çalışmıyor. Bunun sebebi telefonun o oyunu kaldırmaması değil, geliştiricinin 512 MB a yazmamasıdır.
Ben Lumia 520 kullanıcısıyım. Telefonda takılmanın t'si yok. Piyasadaki bütün WP telefonlarda böyle. Ama WP alırsan Nokia al. Çünkü Nokia WP de biraz imtiyazlı.
Telefon ve sistem hakkında bilmek istediğin bir yer olursa sorabilirsin.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Arkadaşım o telefonu telefoncunun alacağı fiyat yanılmıyorsam en fazla 350-400. Yanlışsam söyle. Sen bu fiyatın üzerine 100 TL daha koyup hayatta 820 alamazsın.
Ortalama bir oyuncuysan WP seni çok rahat idare eder. Ama 520, 620 ve 720 de 512 MB RAM olduğu için bazı oyunlar çalışmıyor. Bunun sebebi telefonun o oyunu kaldırmaması değil, geliştiricinin 512 MB a yazmamasıdır.
Ben Lumia 520 kullanıcısıyım. Telefonda takılmanın t'si yok. Piyasadaki bütün WP telefonlarda böyle. Ama WP alırsan Nokia al. Çünkü Nokia WP de biraz imtiyazlı.
Telefon ve sistem hakkında bilmek istediğin bir yer olursa sorabilirsin.
Beynimi okudun :ehe

MaxipmaN

Üye
nokia alma da ne alırsan al e7nin durumunu biliyorsun ama nokia almakta ısrarcısın sanırım :hmmm

achambo

achambo

Üye
nokiadan uzak dur

kursat99

kursat99

Üye
Arkadaşım o aralıktaki en uygun telefon Lumia 520. Bana göster bakalım o fiyat aralığında Snapdragon S4 Plus MSM8227 Dual-Core 1 GHz işlemcili, Adreno 305 GPU lu, 512 MB RAM li bir telefon? O fiyat aralığında Samsung'un telefonlarını biliyorsun, 800 MHz single-core, Adreno 200. Üstelik 180 ppi değerinin altında, vasat ekran, çözünürlük düşük... Alıyosun telefonu 8 aya gelmeden menüde kasmalar, efektlerde donmalar. Mini 2 var mesela, kontrast berbat, görüş açısı düşük, siyahlar siyah değil gri. Arkadaşım sana kesin tavsiyem o fiyat aralığında kesinlikle bir Samsung-Android alma. Samsung-Android alacaksan kıy paraya en düşük S3 Mini al.
O fiyat aralığında en alınacak en iyileri; Nokia Lumia, Sony Xperia. Belki iPhone 4 te bulursun, şansına bağlı ama bulursan iPhone 4 te sana mükemmel gider.

cesur5534

Üye
nokia eskiden marka olarak kaliteydi milyolarca symbian yüzüstü bıraktı . Yarın ne olacağı belli mi ya wp vazgecerse gene ortada kalırsın . Android li yada iphone al derim . Nokia ya kimsenin güveni kalmadı. Adamlar servis garantisi desteği bile vermiyor adam gibi benim 701 darmadağın oldu o servis bu servis her gitmede bi yeri bozuldu. Hala tamirde .

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
Ayrıca Nokia Microsoft satıldı diyolar . Şimdilik alma

MaxipmaN

Üye
500-700TL arası sence hangi telefonu almamı önerirsin.

s3 mini derim ama ekranı kötü biraz galaxy s advenced ben bunları düşünürdüm ayrıca general mobile discovery tam bir canavar 600tl ama destek ne olur belli değil

kursat99

kursat99

Üye
Şu an Nokia'nın başında CEO olarak Stephen Elop var. Bu şahsiyet eskiden Microsoft'ta çok önemli yerlerdeydi. 2 sene önce Nokia Meego ya hedeflenmişken S. Elop gelip düzeni bozdu ve Microsoft'la imtiyazlı anlaşma imzalayıp Microsoft'tan 1 milyar dolar yardım aldı. Ve o gün tamamen WP ye yöneldi. Yani Stephen Elop gitmedikçe Nokia WP den vazgeçmez. Zaten Nokia anlaşmaya göre WP kullansa daha karlı. Gördüğün gibi WP8 sonra hem Nokia hem Microsoft hem de WP gelişiyor. Nokia nında kendi içinde bu güzel gidişe rağmen S. Elop u göndereceğini sanmıyorum. O yüzden bence uzun bir süre Nokia WP yi bırakmaz.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Android düşünürsen atrix var :)

caglar b

caglar b

Üye
nokiadan agzın yanmadıysa 620 al yok bana telefon önerin diyorsan fiyatları 800 tl civarında olan telefonlardan sony xperia l ,samsung s3 mini veya s2 yada biraz daha bütçeni aşıp lg 4x hd tavsiye ederim

kursat99

kursat99

Üye
Peki bu Casper lar nasıl? Güzel bir şeye benziyor.

Üst Alt