Nokia e72 e-posta kutusu sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Erkek arkadaşım askere gidecek diye e72 aldık. Yoksa android kullanıyorum
Yakalanırsa hem askerliğini yakar hem de askeri mahkemede yargilanir. Usta birliğine gidince orada bulur zaten kendine telefon. Acemi birliğinde telefon kullanmasın. Zaten 28 gün yapiliyor. Sabretsin bir süre.

Dilgevardar

Üye
Vay hıyarlar. İçeriden bantlasalar da aynı iş. Bu arada operadan instagram a giriliyor ama neredeyse hiç bir özelliği çalışmıyor.
Sanırım sizde benim gibi instagram anasayfasına giriş yapamıyorsunuz. Sadece anasayfasına giriş yapıp gönderileri gösterse bile iyiydi. Galiba çözümü yok teşekkür ederim.
Mesaj birleştirildi:

Yakalanırsa hem askerliğini yakar hem de askeri mahkemede yargilanir. Usta birliğine gidince orada bulur zaten kendine telefon. Acemi birliğinde telefon kullanmasın. Zaten 28 gün yapiliyor. Sabretsin bir süre.
Kameralarını matkapla delmişler askerden gelen arkadaş verdi telefonu.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Sanırım sizde benim gibi instagram anasayfasına giriş yapamıyorsunuz. Sadece anasayfasına giriş yapıp gönderileri gösterse bile iyiydi. Galiba çözümü yok teşekkür ederim.
Mesaj birleştirildi:

Ben giriş yapabildim bir şekilde ama 6-7 gönderi gözüküyor. Pek bir işe yaramıyor. Akşam bir bakarım.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Mesaj birleştirildi:

Sen boş ver. Acemi birliği kalabalik yer. Sabretsin kullanmasın 1 ay. Ben de kullanmadım. Yakalanırsa başı derde girer.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu videoda nasil girildiği var.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Ben opera miniden rahatça gmail kullanabiliyordum

Üst Alt