Nokia E71 Ekran Koruyucu Yardım yaaaaaa Lütfeeeeen !!

Sponsorlu Bağlantılar

aLpiKKK

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E71 Ekran Koruyucu Yardım yaaaaaa Lütfeeeeen !!
Arkadaşlar şimdi derdimi nasıl anlatabilirim bilmiyorum E71 i olanlar beni anlar
Öncelikle şunu söliyim mesela e72 de ki ekran koruyucu bilen varsa normal nokia ekran koruyucusu klasik.Ama şöyle bir problem var E71 de bu yok şimdi çalınıyor diye bişey var ekran koruyucu kısmına girdiğimde ve ya ben ekran koruyucu kısmını bilmiyorum temalardan bildiğim kadarıyla güç tasarrufu var ordan ayarlanıyor.Ekran koruyucu da ayarlandığı zaman garip bi ekran koruyucu cıkıyo ama ben onu istemiyorum bazı E71 lerde de gördüm klasik nokia e71 ekran koruyucusunu hatta kullananlar blir nerdeyse ekranın yarısını kaplıyo . o da bu ben bunu istiyorum yardımcı olursanız ve derdimii anlatabildiysem ne mutlu bana.Hatta bu ekran koruyucunun E71 lerde oldugunu da bu resimle kanıtlamak isterim sağdaki

--------------- Ekleme ---------------

Yardımcı olacak olan yokmu ?

aRi06

Üye
Bende de aynı problem var yardımcı olurmusunuz ?

Ozan

Ozan

Admin
Bilmiyorum sorunu ama eğer bir ayarı yoksa , muhtemelen yazılım farkından kaynaklanıyordur. Son yazılıma sahipseniz, demekki eski sürüm yazılımlarda böyleydi ekran koruyucu saat ?

smyladon33

Üye
tercihlerden yapılıyor sanırım o

kardes anlamak icin baya okudum tmm sorunuda anladım ama ben onu bi yerden yapıodum unuttum karıstırır bakar ogrenirim sana soylerm

kosezade

kosezade

Üye
menu araçlar ayarlar genel kişiselleştirme tema güç tasarrufu ordan yıku seçin tamamdır

aLpiKKK

Üye
    Konu Sahibi
tercihlerden yapılıyor sanırım o

kardes anlamak icin baya okudum tmm sorunuda anladım ama ben onu bi yerden yapıodum unuttum karıstırır bakar ogrenirim sana soylerm

valla yardımcı olursan çok sevinirim ya oluyo ama nerden ?

kosezade

kosezade

Üye
abicim ben yukarıda yazdımya yap aynısını

aLpiKKK

Üye
    Konu Sahibi
abi yok diyince bişi cıkmıo sen anlamamışsın

duffyduck34

Üye
bende yapamadım birileri yardımcı olucağını söylemiş yapanlar yardımcı olsun lütfen

sertaylan

Üye
Şimdi çalıyor yerine animasyon seçin, kısa bi animasyondan sonra düz saat geliyor. isterseniz animasyon süresini kısaltıp doğrudan saat gösterebilirsiniz. hatta 5 navi tuşundan birine basılı tutunca büyük saat görünüyor.

Ekranın tamamen kararması için bir yöntem var mı? yani uyku modu gibi.

aLpiKKK

Üye
    Konu Sahibi
kardeş çok teşekkür ederim ama şöyle bi problem var düz saat gözüküyo hemen gidiyo onu nası halledicem ? sabit kalmasını istiyorum

sertaylan

Üye
ben de sürekli saat görünüyo ben de bunu istemiyorum pil ömrü açısında ekranın kararmasını istiyorum ama bir türlü bulamadım.

Araçlar>Temalar>Güç Tasarrufu, Animasyon seçip ayarlardan(Aynı menüde seçenek tuşu ile) animasyon zaman aşımını belirle. Zaman aşımı dolduktan sonra saat görünüyor. Bu saatin ne kadar süre ile görüntüleneceği nereden ayarlanıyor bilmiyorum :( Bende sürekli görünüyor

aLpiKKK

Üye
    Konu Sahibi
bende hemen görünüp kayboluyor tak diye.senin ki ise güç tasarrufundan yok u seç siyah gözükür ama benim su problemi bi çözersen çok sevnrm hocam ya yani animasyon süresi 1 saniye ışığı napıcaz sende nasıl ayarlar bide menü araçlar ayarlar kişiselleştirme ekran var ordaki ışık ayarları nası olcak?

sertaylan

Üye
animasyon ayarları:
Animasyon Zam. Aşımı 5sn
Işık Zaman aşımı: Kapalı

Ekran ayarları: Işık zaman aşımı 10sn

Burda bide güç tasarrufu zamanı var 10 sn.

Güç tasarrufunda animasyon yerine yok deyince sürekli giriş ekranı görünüyor. :(
Pil durumunu da etkiliyor bence bu durum. normal oranlarda wifi gps falan kullanıyorum 2gün ancak gidiyor. Gerçi daha yeni aldım 3defa ancak şarj ettim bunun etkisi de olabilir.

aLpiKKK

Üye
    Konu Sahibi
olabilir tabi ama bende yok deynce siyah ekran giriyor bence ikimiznde telefonlarnda bozukluk var ama ya da biz de bi problem :D sende ayarlar böyle olnca saat mi gözüküyo sabit olarak ben bi fabrika ayarlarına geri dönym bence :D

sertaylan

Üye
bende yok deyince de saat geliyor :D telefonlari değiselim :D fabrika ayarlarina geri donunce ayarlar mi siliniyor yoksa rehber falanda gider mi

bu arada pil durumu ne siz de

aLpiKKK

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar bilen yokmu animasyondan sonra çıkan saat bende hemen gidiyor sabit kalmasını nasıl sağlayabilirim ??

sertaylan

Üye
saat gidiyor derken ekran siyah mı oluyor yoksa ışıksız olarak giriş ekranı mı görünüyor. ben ne yaparsam yapayım, güç tasarrufu ayarlarında, bir süre sonra saat geliyor. (Güç tasarrufu için yok desem bile) E71 kullananlar bu konu hakkında bilgisi olanlar bir el atsa konuya iyi olacak..

adakutay25

Üye
ok arkadaşlar,ekranda sabit olarak saatin kalmasını istiyosanız şu ayarları gerçekleştirin sırasıyla

ayarlar/genel/ kişiselleştirme/ekran/
güç tasarruf zamanı ; 10 sn
ışık zaman aşımı ; 15 sn

smyladon33

Üye
arkadaslar orta tusa basılı tuttugunuzda zaten saat beliriyor cekince geri gidiyor saat arkadasımızn dedigi gibi guc tasarrufunu yoq yapın ışık zaman aşımını 60 saniye yapın o ısık orta tusta yanına ısıktır guc tasarrufunuda 15 yapın ideal bide otomatik tus kilidinide 15 e ayarlayın ben durmadan msjlasıyorum 2 gun gidiyor msjlasmassam 3 gun gidiyor inş yardımcı olabilmsmdr

Üst Alt