Nokia E7-00 fotoğraf çözünürlüğü!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E7-00 fotoğraf çözünürlüğü!!
Merhaba arkadaşlar, konu yanlış yerdeysen adminlerden ricam gerekli yere taşınmasıdır!

Cihazımla 3MP ile bi foto çektim, fotoyu düzenleyerek bi kaç smile ve yazı ekleyerek, hızlı resim ekle sitesine yükleyip arkadaşıma linkini attım ama arkadaşım fotoyu açamadığını söyledi bende tekrarlamasını söyledim hala cevap vermedi ama sorun şu ki fotoyu açınca linkten foto: 3264x2448 çözünürlükle gözüküyor bundan dolayı açamadığını düşünüyorum bu çözünürlüğü nasıl alçaltabilirim veya fotonun boyutunu 100-200KB'a nasıl indirebilirim yahut görüntü kalitesini nasıl azaltırım :( şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için :(

baron_67

Üye
Merhaba arkadaşlar, konu yanlış yerdeysen adminlerden ricam gerekli yere taşınmasıdır!

Cihazımla 3MP ile bi foto çektim, fotoyu düzenleyerek bi kaç smile ve yazı ekleyerek, hızlı resim ekle sitesine yükleyip arkadaşıma linkini attım ama arkadaşım fotoyu açamadığını söyledi bende tekrarlamasını söyledim hala cevap vermedi ama sorun şu ki fotoyu açınca linkten foto: 3264x2448 çözünürlükle gözüküyor bundan dolayı açamadığını düşünüyorum bu çözünürlüğü nasıl alçaltabilirim veya fotonun boyutunu 100-200KB'a nasıl indirebilirim yahut görüntü kalitesini nasıl azaltırım :( şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için :(
şimdi kardeş sen bilgisayarına format factory diye program var.türkçe.googledan tarat indir.dönüştür ister foto,ister video bu programla çözünürlüğü düşürebiliyorsun.

.Murat.

.Murat.

Üye

sitesine upload yaptığında fotoyu boyutlandırabiliyorsun

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Yardımlarınız için gerçekten çok çok teşekkürler fotoyu kırpaaa kırpa hallettm :( ama bi dahakine murak arkadaşın önerdiği siteyi kullancam mağlum pc olmayınca :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...