Nokia E63 10 Ay Garanti + Kutu + Aksesuar -İZMİR-

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
izmirly35

izmirly35

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E63 10 Ay Garanti + Kutu + Aksesuar -İZMİR-
Cihazım 17.06.2010 Tarihinde Ankara Bimeks Mağazasından Alınmıştır. 2012 Haziran Ayına Kadar Garantisi Vardır ! Cihazımda Ufak Tefek Kılcal Çizikler Dışında Asla Bir Sorun Yoktur. Şarjı Normal Kullanımda 5 Gün Rahat Gitmektedir. Sebebi Bataryanın 1500 mAh Olmasıdır. Cihaz Kesinlikle Açılmamış, Tamir Görmemiş Ve Servise Gitmemiştir Gönül Rahatlığı İle Alıp Kullanabilirsiniz :) Cihazım Nokia'nın Çıkış Yeri Olan Ve Nokia'nın En Kaliteli Üretim Yaptığı MADE İN FİNLAND Üretimidir ! İçerisinde Gerekli Olan Uygulamarı Yükledim Sizde Dilerseniz Ovi Mağaza'dan Binlerce Uygulamayı Ücretsiz İndirebilirsiniz ;)
Kutu İçeriği
-Nokia E63
-Nokia Şarj Cihazı
-Kulaklık
-Kullanım Kitapçığı
-Fatura Ve Garanti Belgesi

Cihazın Durumu : 10 Üzerinden 8 Alır ;)
Garanti Süresi :10 Ay

Beni 05374331913 Nolu Numaradan Rahatsız Edip Mesaj Atabilirsiniz :) SMS'lere 3 Dk İçinde Geri Dönüş Sağlarım !
TEK FİYAT 250 TL'DİR PAZARLIK TEKLİF ETMEYİN !
Arkadaşlar Takas Sadece Galaxy S İle Olur Üstüne Verilecek Parayı Konuşuruz

----------Eklendi 25.08.2011 @ 00:03:21 ---------- Yazıldı 24.08.2011 @ 23:00:06 ----------

Daha Fazla Resim İçin :

_emax_

Üye
elimde 2. El nokia n73 var. Kutulu aksesuarlı. Sadece galaxy s demişsn ama takas düşünürsen görüşelm Sahibnden.com ilan no: 57369340

izmirly35

izmirly35

Üye
    Konu Sahibi
Malesef düşünmüyorum şu anda aklimda android ve bada işletim sistemi var yinede sağolun ;)[\b]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt