Nokia e6 skype sorunu lütfen acil yardim arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

trakyadevil

Üye
    Konu Sahibi
Nokia e6 skype sorunu lütfen acil yardim arkadaşlar
merhaba arkadaşlar benim için hayat memat meselesi olan bi konuda sizden yardım bekliyoum kız arkadaşım yurt dısında kaldıgı için skype üzerinden konusuyorduk yaklasık 1 yıldır skype kullanıyorum ama 2 gün önce gece skype birden telefonumdan kendiliğinden silindi bende tekrar ovi markete girip indirmek istedim fakat ovi marklettede skype uygulaması yoktu bilgisayardan ovi mağazaya girip skype'ı buldum ve nokıa e6 belle için uyumlu olmadıgı yazıyordu lütfen yardım edin ne yapmam gerek acil cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

- - - Eklendi - - -

yokmu yadımcı olucak birisi

- - - Eklendi - - -

kardeşlerim kimseninmi bilgisi yok bu benim için gerçekten cok mühim lütfen yardım edin

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

sLeepLe

sLeepLe

Üye
forumda skype arat symbian s^3 için olanı bul signed olsun tahminimce telefonun hackli değil indir sis dosyasını ve telefonuna kur :oke:

DalvikCache

DalvikCache

Üye
symbianda skype çalışmıyor desteği çektiler uğraşmayın

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bu linkten indirebilirsin :) indir telefonuna at sis dosyasını sonra dosya yöneticisinden kur

- - - Eklendi - - -

ne zaman desteği çektiler? adam 2 gün önce kullanıyodum diyo

- - - Eklendi - - -

şimdi yükledim ve kullandım dostum sorunsuzca verdiğim linkten indirip yükleyebilirsin :) kız arkadaşını bekletme daha fazla :)

DalvikCache

DalvikCache

Üye
nasıl çalıştırdınız ya ben n73 te 5250 de 5230 da 5800 da c601 de c7 de denedim hiçbirinde çalışmadı login ekranında kalıyor ayrıyetten destek çekildi diye yazılar okudum

sLeepLe

sLeepLe

Üye
şimdi verdiğim linktekini indirdim e6 cihazıma kurdum direk hiç bir sorun çıkmadan

trakyadevil

Üye
    Konu Sahibi
allah razi olsun faruk kardeş cok saol denedim tamamdır yalnız bunada bişey olmaz dimi

sLeepLe

sLeepLe

Üye
allah razi olsun faruk kardeş cok saol denedim tamamdır yalnız bunada bişey olmaz dimi

olursa tekrar yüklersin dostum olucağını sanmıyorum.. Mağazadan sekronize etme sadece belki mağazadan kaldırıldı diye telefondan da siliyodur

Üst Alt