NOKİA E6 QT (ÇÖZÜLDÜ)

Sponsorlu Bağlantılar

dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
NOKİA E6 QT (ÇÖZÜLDÜ)
Nokia E6 tema yükledim kapandı açılmadı. Araştırdım kapalıyken yapabiliceğim tek şey olarak space+shift+backspace+açma kapama tuşuyla format atmak zorunda kaldım. Önce bir şey olmayacağını düşündüm. Telefonu açtığımda harita office gibi uygulamalar gitmişti. Bunları dert etmedim ancak QT Bileşeni hatası aldım. Yok olmuyor. Burada bulduklarım var yükle diyorum YÜKLENMİYOR yazıyor.
4.7.4 buldum yüklendi ama uygulama yüklerken qtmobility 1.02(0) istiyor.
İyi güzel onu bulup yüklemeye çalıştığımda bu defa güncelleme hatası diyor.

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum, eminim anlayan vardır. LÜTFEN.
Nokia E6 Anna.

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dead Flash Yada Hard Format At

• Beğen
Tepkiler: dmyksllll
dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
Dead flash konusunu bıraz arastırdım. Ama sanırım E6 ıcın anna bulmak cok zor olur. Hard format ıle cozulecekse hemen yapıyım. Ilgılendıgınız ıcın cok sagolun, deneyıp yazıcam...
Yok yok maalesef. Yüklemek istediğim 1.Qt_v4.8.0_S60v5.sis. Üzerine tıklıyorum ve Yükleme kısmı geliyor, bilgiler yazıyor isim, sürüm, sağlayıcı vs. Tamam diyorum ve karşıma yanında kırmızı ünlemli :ünlem:YÜKLENEMİYOR yazısı geliyor. Yine aynı, yine aynı...:lac:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dead flash konusunu bıraz arastırdım. Ama sanırım E6 ıcın anna bulmak cok zor olur. Hard format ıle cozulecekse hemen yapıyım. Ilgılendıgınız ıcın cok sagolun, deneyıp yazıcam...

Yok yok maalesef. Yüklemek istediğim 1.Qt_v4.8.0_S60v5.sis. Üzerine tıklıyorum ve Yükleme kısmı geliyor, bilgiler yazıyor isim, sürüm, sağlayıcı vs. Tamam diyorum ve karşıma yanında kırmızı ünlemli :ünlem:YÜKLENEMİYOR yazısı geliyor. Yine aynı, yine aynı...:lac:
Dead Flashı Dene Olmazsa Ne Yapacaksınki O Uygulamayı? Ne İhtiyacın Var

dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
Dead Flashı Dene Olmazsa Ne Yapacaksınki O Uygulamayı? Ne İhtiyacın Var
Shazam, smooze ve bir çok müzik uygulaması, bunların dışında çoğu uygulama Qt bileşeni eksik diyor.
Shazam, smooze ve bir çok müzik uygulaması, bunların dışında çoğu uygulama Qt bileşeni eksik diyor.
Forumda en son QT 4.7.4 buldum ve indirip kurdum.
Sonra bir uygulama yüklerken QtWebKit 4.08(1) ya da daha yenisi gerek diyor. Diğer uygulamada Qt Quick components for Symbian bileşeni eksik diyor.
QtWebKit indirdim güncelleştirme hatası verdi, şimdi açılan uygulamalar siyah ekranda kalıyor. QtWebkit güncelleştirme hatasıyla kaldı.

QT İnfo çalışmıyorda şuan çalıştı Qt version 4.7.3 yazıyor ama uygulama yüklerken dediğim gibi o eksik bu eksik diyor, veya şu sürüm lazım diyor. O sürümü yüklerkende güncelleştirme hatası veriyor.

Son düzenleme:
dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle uzun uğraşlar sonrası sonuç alabildim.
Nasıl çözdüğümü anlatıyım.
sitesinden Product Code kısmından telefonuma ait olan kodu arattım. Benimki gümüş rengiydi ve kodu 059G0W4'tü.
Arama sonucu toplam 18 adet dosya çıktı ve hepsini indirdim.
Sonra bu linkteki konu yardımıyla videoyu izleyerek phoenix ile telefona dead flash attım.
Phoenix İle Nokia Cihazlara Dead Flash Atma (Videolu Anlatım)
DarkredBlue61'e özellikle teşekkürler.
--------İlgilenen herkesten Allah Razı olsun.--------

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Öncelikle uzun uğraşlar sonrası sonuç alabildim.
Nasıl çözdüğümü anlatıyım.
sitesinden Product Code kısmından telefonuma ait olan kodu arattım. Benimki gümüş rengiydi ve kodu 059G0W4'tü.
Arama sonucu toplam 18 adet dosya çıktı ve hepsini indirdim.
Sonra bu linkteki konu yardımıyla videoyu izleyerek phoenix ile telefona dead flash attım.
Phoenix İle Nokia Cihazlara Dead Flash Atma (Videolu Anlatım)
DarkredBlue61'e özellikle teşekkürler.
--------İlgilenen herkesten Allah Razı olsun.--------
Dosyaları İndirebildin Demek O Dosyaları Kaybetme Bence CD ye Filan Yazdır Hatta Sitede Paylaşabilirsin Diğer İnsanlarda Faydalansın :)

• Beğen
dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
Dosyaları İndirebildin Demek O Dosyaları Kaybetme Bence CD ye Filan Yazdır Hatta Sitede Paylaşabilirsin Diğer İnsanlarda Faydalansın :)
Evet haklısın Abi. Kendim için yedek aldım ve burada paylaşsam başkalarıda yararlanır, daha güzel olur.

Ama nasıl yapıyım, her renk için ayrı indirip mi paylaşıyım Abi?

Birde tema yüklersem hafıza kartına yükleyecem, aynı şekil telefon açılmadı diyelim. Heralde hafıza kartını çıkarıp açsam sorunsuz açılır değil mi?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evet haklısın Abi. Kendim için yedek aldım ve burada paylaşsam başkalarıda yararlanır, daha güzel olur.

Ama nasıl yapıyım, her renk için ayrı indirip mi paylaşıyım Abi?

Birde tema yüklersem hafıza kartına yükleyecem, aynı şekil telefon açılmadı diyelim. Heralde hafıza kartını çıkarıp açsam sorunsuz açılır değil mi?
Renk Fark Etmez Önemli Değil Renkleri.Sen Paylaş Yazılımı Sürüm Nosunu Filan Ekran Alıntılarıda A t Çok Faydalı Olur.

Tema Konusundada Evet Kartı Çıkarttınmı Açılır.Ayrıca Temaları Uyumsuz Yüklemişsindir Ondan Olmuştur.

• Beğen

Üst Alt