Nokia E6 Kulaklık Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karaofke

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E6 Kulaklık Problemi
Arkadaşlar merhaba

Telefonumun orjinal kulaklığı normalde çalışıyor denedim ama kendi telefonuma takınca telefon hiç bir tepki vermiyor. Başka kulaklık denedim yine aynı sorun telefon hiç tepki vermiyor. yani kısaca telefon kulaklığı algılamıyor. Telefonu bugün ikinci el aldım ancak daha onay vermedim. Kvk garantisi devam ediyor. Acaba garanti de tamir ederler mi ve ya garanti dışında çözüm yolu olan var mı? teşekkürler.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sanırım gittigidiyor'dan aldın ve satıcı sana bunu belirtmedi..aynen geri gönder satışa onay verme sakın..doğru olması gerekirdi sana.

bu arada rumuzdan anladığım kadarı ile türkçe rap dinleyicisiyiz
:oke:

karaofke

Üye
    Konu Sahibi
sanırım gittigidiyor'dan aldın ve satıcı sana bunu belirtmedi..aynen geri gönder satışa onay verme sakın..doğru olması gerekirdi sana.

bu arada rumuzdan anladığım kadarı ile türkçe rap dinleyicisiyiz
:oke:

evet eskıden dinliyordum :) karaofke ney ya demeyen nadır kısılerdensınız tesekkur edıyorum :))
gerı gondermeyı dusundum ama telefon ıhtıyacım da var temız bır tel buldum o yuzden gerı gonderım sadece dusunce de kaldı. Temel sorun kvk tamır edebılır mı
zaten kulaklık ıle ısım pek olmuyor bluetooth kulaklık alıp sorunu cozebılırım ama sorun takıldı ıste aklıma :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
tabi kulaklık girişi değişir sorun hallolur.aynısı başıma gelmişti bu şekilde çözdüm. kvk veya teleservice'e verebilirsin..

öfkem geliyor geliyor gelioor..öfkem geliyor üstünüze direek :) ice taner..cypress hill'den b-real'a benzetiyordu sesini.

karaofke

Üye
    Konu Sahibi
cevaplarınız ıcın tesekkur ederım.
Kara öfke ıcın de tesekkur ederım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt