Nokia e6 açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

sntsal

Üye
    Konu Sahibi
Nokia e6 açılmıyor
Arkadaşlar elimde bir nokia e6 var. Cihazın sorunu açılırken nokianın reklamı geliyor ve sonrasında ekran kararıyor sadece sağ üst köşedeki şarj işareti gözüküyor diğer herşey siyah başka birşey gözükmüyor bilgisayara bağladığımda içindekileri görebiliyorum yardımcı olabilecek var mı phoenix uygulamasını indirdim fakat beceremedim yardımcı olursanız sevinirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dead Flash Yada Hard Format Atmayı Dene

sntsal

Üye
    Konu Sahibi
Dead Flash Yada Hard Format Atmayı Dene

Hocam dead flash denedim fakat ne sürümü buluyor program nede kendisi tıkladığım yerlere cevap veriyor hep hata çıkıyor. Hard formattan kastınız nedir açıkarmısınız ben tuşiarla bir yol denedim fakat telefon tepki dahi vermedi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hocam dead flash denedim fakat ne sürümü buluyor program nede kendisi tıkladığım yerlere cevap veriyor hep hata çıkıyor. Hard formattan kastınız nedir açıkarmısınız ben tuşiarla bir yol denedim fakat telefon tepki dahi vermedi
Telefon AÇılıyorsa Verir Atılır İllaki Gerekli Yazılım Dosyalarını Bulursan Dead Flashda Atabilsiin

sntsal

Üye
    Konu Sahibi
E6 Nın Dosyalarını Bulman Gerekecek
Sorun bu zaten dün altını üstüne getirdim forumunda internetinde bulduğum dosyalar ne phoenixde çalıştı nede indirdiğim phoenix programlarından birinin özellikleri tam çalıştı eski dosyalar sürekli yardımınız için teşekkürler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sorun bu zaten dün altını üstüne getirdim forumunda internetinde bulduğum dosyalar ne phoenixde çalıştı nede indirdiğim phoenix programlarından birinin özellikleri tam çalıştı eski dosyalar sürekli yardımınız için teşekkürler
Muhakkak Vardır Nokia Recovery Tools İle Sağlam E6 Si Olan Birisi Yazılımı İndirip Sana Atabilir Sende Dead Flash Atarsın Cihazda Açılır Bana Sorunun Yazılımsal Gibi Geldi Yazılım Atarsan Düzelir Bence

• Beğen
Tepkiler: sntsal

Üst Alt