Nokia E6-00 Belle Kilit Kodunu Unuttum.

Sponsorlu Bağlantılar

haydo0606

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E6-00 Belle Kilit Kodunu Unuttum.
Arkadaşlar Öncelikle Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkür Ediyorum

Başlıktada belirttiğim gibi E6-00 Belle Kullanıcısıyım ve Telefonu ilk aldığımda Orjinal kilit kodu (12345) nu değiştirmiştim, Fakat Yaptığım kilit kodunu hatırlayamıyorum Bunu Kırmanın bi yolunu bana söylerseniz çok sevinirim

ANIL

ANIL

Admin
dead flash atman gerekir.

haydo0606

Üye
    Konu Sahibi
Peki Beni Bu Konu Hakkında biraz bilgilendirebilir misiniz Anıl bey ? Dead Flashın Telefona Herhangi Bir Eksisi ya da artısı var mı ve nasıl atabilirim acaba ?

ANIL

ANIL

Admin
telefon ilk günkü haline döner. link bulamadım şimdi teamwiever ile pcne bağlanayım yardımcı olayım sana.

anonim_

Üye
slm arkadaslar lütfen yardim edin telefonun kilit kodu bloke oldu 5 dk icinde tekrar bloke acılacak diyor acılmıyor telefon kapali su anda acamıyorum kilit kodu istiyor daha önce kilit kodu koymamıstım hiç. baska kodlar deniyorum kabul edmiyo 5 dk bekledim yine olmadi lütfen yardim...

anonim_

Üye
lütfen yardım edin. kilit kodunu nasıl kırabilirim?

anonim_

Üye
slm arkadaslar lütfen yardim edin telefonun kilit kodu bloke oldu 5 dk icinde tekrar bloke acılacak diyor acılmıoy format attim yine düzelmedi telefon kapali su anda acamıoyrum kilit kodu istiyor giriyom kabul edmiyo 5 dk bekledim yine olmadi lütfen yardim

Üst Alt