Nokia E55 hack yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E55 hack yardım
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır E55 kulanıyorum ve ne kadar uğraştıysamda hack leyemedim lütfen biri bana yardım edebilirmi
yani hellokalibre dir secman dır hepsini kullandım ama nafile

angmar55

angmar55

Üye

Bunu dene bide içinde nasıl yapacağın yazıyor "ingilizce" olarak.

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
sağol dostum ama buda olmadı keşke n 73 gibi secman la olsaydı of ya of

angmar55

angmar55

Üye
sağol dostum ama buda olmadı keşke n 73 gibi secman la olsaydı of ya of
Geriye tek bir yöntem kalıyor PHNT yöntemi dediğimiz hacklı yazılım atma yani bilgiyasar üzerinden navifirm v1.3 aracını kullanarak telefonunun RM kodunu bularak hangi versionu kullanıyorsan o versionu indir öncelikle kullandığın versionun aynısı veya o versiondan daha yüksek bir version indirmeniz gerekiyor indirdiğiniz dosyaları bir klasör oluşturup içine atın telefonunuzun rm kodu neyse klasörün adınıda öyle koyun yani kendimden örnek vereyim ben c5-00 kullanıyorum benimki RM-645 aynı şekilde sadece 645'i silip sizin kendi telefonunuzunki neyse onu yazcaksınız sorna kalsörün içindeki uda.fpsx dosyasını bir program aracı ile açıp(Örnek:NokiaCooker v1.1) açıp ordaki SYS->BIN yani bin kalsörünün içine 9.3 fp2 uyumlu installserver.exe dosyasını yerleştirip uda.fpsx dosyasını yenide paketleyip az önce indirdiğiniz dosyaları klasör açıp içine attığınız yere atın değiştirilsinmi sorusuna evet diyin.hacklı yazılımınız hazır forumda telefona flash atma ile ilgili birçok konu bulabilirsin ben yazmaya kalksam 1 saatimi alır o kadarda beklemeyi sevmiyorum:ehe o telefon hacklenir merak etme hacklenmiyo diye endişelenme phnt yöntemi ile çok rahat hacklenir hemde hayırlı ramazanlar.:)

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeşim sanada hayırlı ramazanlar inan çok yardımcı oldun dediğin gibi yapıcam yapmasına da pc ye usb ile bağlıyorum pc tl'in sadece hafıza kartını görüyor tl'i görmüyor yani bu ovi nin yazılım yükleme programı ile falan yüklesem olurmu?

ayasin

Üye
HelloOX'i kullanman yeterli olacaktır. Biraz uğraşı ve bekleyişle sorunun hallolur. Öncelikle sitesinden sertifika dosyası edinmelisin. Daha sonrasında ise sitesinden HelloOX programının imzasız sürümünü indirmelisin. İndirdiğin uygulama senden sertifika dosyalarını isteyecektir. Bu işlemi tamamladıktan sonra da sana imzalı bir HelloOX programı verecektir. Bu programı telefona kurarak da işlemi başarıyla halletmiş olacaksın.

İstersen dediklerimi yap, istersen de forumdaki diğer HelloOX ile alakalı konulara bakıp yap; fark etmeyecektir. Tek dikkat etmen gereken programın son sürümünü bulmak.

Bu arada şu an bu mesajı anlattığım tarzda 'hack'lediğim E55'imden yazıyorum.

angmar55

angmar55

Üye
Hello'nun son sürümü 2.11'dir googleden aratıp sertifikalı olarak bulabilirsin kolayca hacklermi bilmiyorum(çoğu fp2 telefonu hackleyemeyebiliyor) hacklemesse dediğim şekilde yapın kesin %100 olumlu sonuç alırsınız ;)

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekürler arkadaşlar hemen deniyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt