Nokia E52 yi merak eden arkadaşlar buyrun...

• 30 Ekim 2010
  • 2605 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Nokia E52 yi alalı 2 ay oldu telefondan çok memnunum E 52 alma konusunda kararsız arkadaşlar E52 ile ilgili her türlü yardım edebilirim:evet:

Yazan: bgursoy
  2. merhaba kardeşim ilk önce hayırlı olsun bende almayı düşünüorum da bu e52 de ses nasıl çıkıoz tel çalınca çok sese olun ca duyulumu sesi şimdiden teşekkürler

3. kardeşim şöyle söyleyim bi xpress music gibi sesi çıkmaz kulaklığı takınca mp3 lerde hiç bişey duymazsın ama bunda ses biraz düşük çıkıyo ama diğer özelliklere göre o kadar da olsun dersin sonuçta bu müzik telefonu değil yani onuda düşünmek gerekir ama karar senin

4. zaten telefonu alirken yaziyo kutusun da acmadan kullanma kilavuzunu bi okuyun.

5. ben alalı 2 ayı geçti sanıyorum. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir telefon memnun olmadığım tek yönü t9 :D türkçe kelimeleri gire gire artık eksiği kalmadı zaten, onun dışında ses konusuna gelirsek xm gibi ses çıkmıyor illaki ama rahatlıkla duyuluyor .

6. E52 müthiş bi telefon :oke:

7. ovi map programı nasıl navigasyon cihazları gibi araçlardsa kullanılabilirmi ses kullaklıkta çokmu az geliyor ve müzik tınıları azmı

8. bak arkadaşım sana şöyle diyim müzik konusunda bi xpress music kadar yüksek ses beklemiceksin ama ses kalitesi iyi çok iyi bas veriyo-navigasyonu gayet iyi diyebilirim

9. Navigasyon da gps nasıl açılıyor

10. görüşürkenki ses kalitesi ve çekim gücü çok kötü

11. bu telefona program yüklüyorum ama çalışmıyor yazılımında sorun var sanırım nasıl düzeltilebilir 1 ay oldu hala birşey yükleyemedim :) yardımcı olursan sevinirim .

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 04:37