Nokia E52 yi merak eden arkadaşlar buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bgursoy

bgursoy

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E52 yi merak eden arkadaşlar buyrun...
Arkadaşlar Nokia E52 yi alalı 2 ay oldu telefondan çok memnunum E 52 alma konusunda kararsız arkadaşlar E52 ile ilgili her türlü yardım edebilirim:evet:

musty1967

Üye
merhaba kardeşim ilk önce hayırlı olsun bende almayı düşünüorum da bu e52 de ses nasıl çıkıoz tel çalınca çok sese olun ca duyulumu sesi şimdiden teşekkürler

bgursoy

bgursoy

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim şöyle söyleyim bi xpress music gibi sesi çıkmaz kulaklığı takınca mp3 lerde hiç bişey duymazsın ama bunda ses biraz düşük çıkıyo ama diğer özelliklere göre o kadar da olsun dersin sonuçta bu müzik telefonu değil yani onuda düşünmek gerekir ama karar senin

cellatkral

cellatkral

Üye
zaten telefonu alirken yaziyo kutusun da acmadan kullanma kilavuzunu bi okuyun.

night_cool

Üye
ben alalı 2 ayı geçti sanıyorum. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir telefon memnun olmadığım tek yönü t9 :D türkçe kelimeleri gire gire artık eksiği kalmadı zaten, onun dışında ses konusuna gelirsek xm gibi ses çıkmıyor illaki ama rahatlıkla duyuluyor .

bgursoy

bgursoy

Üye
    Konu Sahibi
E52 müthiş bi telefon :oke:

tatarbaha

Üye
Arkadaşlar Nokia E52 yi alalı 2 ay oldu telefondan çok memnunum E 52 alma konusunda kararsız arkadaşlar E52 ile ilgili her türlü yardım edebilirim:evet:
ovi map programı nasıl navigasyon cihazları gibi araçlardsa kullanılabilirmi ses kullaklıkta çokmu az geliyor ve müzik tınıları azmı

bgursoy

bgursoy

Üye
    Konu Sahibi
bak arkadaşım sana şöyle diyim müzik konusunda bi xpress music kadar yüksek ses beklemiceksin ama ses kalitesi iyi çok iyi bas veriyo-navigasyonu gayet iyi diyebilirim

safamogol

Üye
Navigasyon da gps nasıl açılıyor

draligus

draligus

Üye
görüşürkenki ses kalitesi ve çekim gücü çok kötü

Mehm3t

Üye
bu telefona program yüklüyorum ama çalışmıyor yazılımında sorun var sanırım nasıl düzeltilebilir 1 ay oldu hala birşey yükleyemedim :) yardımcı olursan sevinirim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...