Nokia E51 Firmware V400.34 HACK Resimli Anlatım_19/04/2010

Sponsorlu Bağlantılar

catlax66

catlax66

Üye
arkadaslar aynı şekilde v410.34.001 versiyonu dosyasını RM244_41034001.01u dosyasılya değiştirerek hackleyebilirsiniz

teo80

teo80

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar aynı şekilde v410.34.001 versiyonu dosyasını RM244_41034001.01u dosyasılya değiştirerek hackleyebilirsiniz

teşekkürler kardeş linki yenilemişsin ..iş dolayısıyla fazla giremiyorum..:oke:

ismailizgin

Üye
kardeşim bir numarasınız sağolun elleriniz dert görmesin

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler..

catlax66

catlax66

Üye
valla son sürümünü bulmam biraz zaman aldı hacklemeden son sürüm yapmıştım sonra arkadaşın anlattığını yapmama rağmen versiyon düşürme olmadığından olmadı bi türlü. uzun deneyiş sonrası belki 5 6 kere denedim en sonunda oldu linkini verdiğim dosyayı RM244_41034001.01u ile değiştirerek arkadaşın anlattığı gibi ilerleyin göreceksiniz nasıl hacklenebildiğini..

--------------- Ekleme ---------------

birisi e51 de çalışabilen SMS Diary programını bulabilir mi rica etsem.. uzun zaman oldu telefon hacklemeyeli program arşivim kayıp

mrtzv

Üye
cok tesekkurler teo elıne saglık :D

emmi

emmi

Üye
rompatcher diye bir program çıkmadı bende herşey tamam oldu ama bir tek o olmadı

cr4n1um

cr4n1um

Üye
iyi de birader bir yerde hatanız var dikkatli olun biraz V400.34.11 için açılmış bir konu burası ve patch'i verdiğin link ölmüş konuyu açan arkadaş ve diğer arkadaşın verdiği linkte de V410.34.1 için patch var.Bu durumda sorun yaşanır kanımca çünkü hem aynı patch olduğu gibi tekrar yüklenecek hemde üzerine bi sonra ki versiyonun patch'i bindiriecek bu da cihaz da kalıcı hasara sebep olabilir!! Lütfen daha dikkatli olalım ve linklere göz atalım hata yapılacak bi konu değil çünkü.. Teşekkür ederim..

cr4n1um

cr4n1um

Üye
birader yazılanları aynen yaptım "PRODUCT FLASHING SUCCEEDED" yazısı geldi sonra telefonumu açmaya çalıştım ama sadece beyaz bi ekran geldi...Şimdi benim telefon sessizliğe yelken mi açmış oldu yani ? :)

maleguard

maleguard

Üye
Yok kardeşim düzeltilebilir birşey bir kez daha dene olmazsa bana pm den ulaş :oke:

miraalay

Üye
aynen benim telefondada oldu beyaz ekran olarak kaldı.bişey yapamıyorum banada yardımcı olurmusun lütfen.

muratsim67

Üye
güzel anlatmışsın sağolda,dosyaların hepsinide versen olmazmı

şu patches programının linkini verirmisin.ben öyle bi program bulamadım

muratsim67

Üye
ya kardeşim benim sorunuma çare bulmadınnnnnn...şakamı yapıyo herkes...neden bizde olmuyo

kardeş şu patches klasörünü tekrar eklermisin.hem rom patcher açılmıyo...telefonda neden acaba

Üst Alt