NOKIA E5-00 türkçe dil kodu?

Sponsorlu Bağlantılar

sailor86

Üye
    Konu Sahibi
NOKIA E5-00 türkçe dil kodu?
sa arkadaşlar,, nokia e5-00 ın türkçe dil kodu nedir? yardımınız için şimdiden teşekkürler

onder31

Üye
Öncelikle Nemesis programı ile olmuyor...

Bunu JAF ile yapmayı gösterecem....

JAFSetup_1.98.62.exe dosyasını indirip bilgisayarımıza kuralım...

Bilgisayarımızda Antivirüs programı varsa Geçici olarak Devre dışı bırakın...( Kesinlikle dosyada virüs yoktur arkadaşlar ama Program tehdit olarak görebiliyor...)

OGM_JAF_PKEY_Emulator_v5.exe dosyasını masaüstüne indirelim.....

Telefonumuzu usb kablosuyla PC Sutie modunda bağlayalım.

OGM_JAF_PKEY_Emulator_v5.exe programını çalıştıralım....

Kolay gelsin Anlatım %100 bana aittir kendi E-00 telefonumda test edildi.....

Programlar:

armaganyoruk

Üye
slm ustalar e5-00 telefonum var ama türkçe menüüsü yok sizin verdiginiz jaft stp ve OGM _jaf dosyalarını indir dim vekurdum buraya kadar hersey normal ama production data edit dosyasında ilk bastaki producst code ve digerlerinde hiç bir deger cıkmıyor bu degerleri nasıl cıkara bılırım yardımlarınız için şimdiden tşkler
. cvplarını bekliyorum lütfen iyi aksamlar

--------------- Ekleme ---------------

ustam veya elinde pahanonix ile ata bilecegim bir flaş dosyası varmı varsa cok memnun olurum çok arastırdım ama bulamadım suan tşklr

cvp verenyokmu

armaganyoruk

Üye
ya arkadaslar siteyle ilgilenen yokmu olur veya olmaz bi cvp verin

aa-tolga

aa-tolga

Üye
sa arkadaşlar,, nokia e5-00 ın türkçe dil kodu nedir? yardımınız için şimdiden teşekkürler

http://www.maxicep.com/symbian-dest...lerinin-rm-yazilim-ve-dil-kodlari-280646.html

http://www.maxicep.com/symbian-dest...-olmadan-istedigin-dili-sec-yukle-225547.html

burada var hepsi

slm ustalar e5-00 telefonum var ama türkçe menüüsü yok sizin verdiginiz jaft stp ve OGM _jaf dosyalarını indir dim vekurdum buraya kadar hersey normal ama production data edit dosyasında ilk bastaki producst code ve digerlerinde hiç bir deger cıkmıyor bu degerleri nasıl cıkara bılırım yardımlarınız için şimdiden tşkler
. cvplarını bekliyorum lütfen iyi aksamlar

ustam veya elinde pahanonix ile ata bilecegim bir flaş dosyası varmı varsa cok memnun olurum çok arastırdım ama bulamadım suan tşklr

cvp verenyokmu

http://www.maxicep.com/symbian-dest...-olmadan-istedigin-dili-sec-yukle-225547.html

burada var

resul544

Üye
Olmuyor malesef hepsini yapıyorum e5 için 5. basamakta hata veriyor :((

resul544

Üye
tamam telefon türkçe oldu eywallah :)

nuripolat

Üye
biri yardım etsin acil telefonum versio yükselttim deiştir dili içinde türkce dil yok biri bana ail yardıme tsin nolursuuz

buzzuk61

Üye
sA nokia e5-00 telefonum var gecenlerde versiyonunu yükselttim yabancı ülkenin versiyonunu attım fakat türkçe dil yok servisegönderdim ama yapamadılar eski sürümede dönemiyorum nokialarda böy bir problem varmış.telefonumu nasıl türkçe yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadşlar...

- - - Eklendi - - -

sA nokia e5-00 telefonum var gecenlerde versiyonunu yükselttim yabancı ülkenin versiyonunu attım fakat türkçe dil yok servisegönderdim ama yapamadılar eski sürümede dönemiyorum nokialarda böy bir problem varmış.telefonumu nasıl türkçe yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadşlar...

Üst Alt