nokia dan galaxy s3 e verı aktarımı yardım...

• 26 Eylül 2012
  • 10375 Okunma
  • 13 Cevap

1. arkadaslar s3 aldım bugun ve nokia v5 işletim sistemli cihazdan notlar rehber vs bunları nasıl aktaracagım bılgısı olan var mı

Yazan: M. tAHA
    Rambo_FT bunu beğendi.
  2. rehberi sime taşıyıp aktara bilirsin notlari aktarabileceğini sanmiyorum tek tek yazcaksin onlari

M. tAHA bunu beğendi.
  3. Nokia suite ile yedeğini al nbu dosyasını nbuexplorer ile aç vcf dosyalarını sdcarda at rehberden içeri aktar de oto yapar

M. tAHA bunu beğendi.
  4. rehber sorun değil onu hallederim notlarda bleututh ıle hallederim ama benım mesajlarım var kayıtlı onlar? cok önemlı

5. Mesajları bilmiyorum

6. Hayırlı olsun :alkis Bu bilgiden haberim yok :bilmm

7. V5 cihazin nedir acaba onu yazsaydin bazi cihazlarda mesaj kayit yeri hafiza karti secilebilyor diye biliyorum ve kayit yerini secerken mesajlarida hafiza kartina aktariyordu varsa oyle bir ozelligi karta kayit yapar.

8. samsung kies üzerin de başka bir telefondan veri aktarımı şeceneği olması lazım oraya bak bir istersen

9. Android cihaz algılamaz usta sime aktarmak lazım mesajları

10. Tesekkur ederim daha dun aldim :D

- - - Eklendi - - -

Nokia n97 mini evet hafiza kartina kayit var ama onu androide geri nasil alirim

- - - Eklendi - - -

Evet bi deneyim

- - - Eklendi - - -

Simi kestirdim yani kuculdu digerine sokabikir miyim bilmiyorun :ehe

11. baktım şimdi nokianın yedeğini alabiliyorsan kies üzerinden oluyor mesajlar rehber takvim vb. samsung olmayan bir telefondan veri akrarımı şeceneğiyle

12. çooooooooooook teşekkür ederim kardeşim sağol

- - - Eklendi - - -

sen telefona harici bişey yaptın mı ? ram nasıl sende

13. Yok yeni orjinal çıkan romanyamıy dı polanyamıy dı ikisinden birisi 4.1 yükledim yazılım dün ramda 500 lerde geziyor 833 mb kullanabileceğim

14. Senin iyiymis benim kullandigim 516 toplam 779

Yüklüyor...
20/09/2018 - 04:22