İpucu Nokia Camera Beta'da Canlı Resimler Özelliğini Aktif Edin

Sponsorlu Bağlantılar

adanalı1

adanalı1

Üye
Şükürler ola . ne zamandır bu anı beklıyordum . oh be :D

alasulumurat

alasulumurat

Üye
bu arada lumia 820 de de çalışıyor. Purewiev olmamasına rağmen.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
HDR mi bu?

remzi33

remzi33

Üye
Arkadaşlar bu sabah Nokia camera beta ya bi güncelleme geldi. Stabilite bozulmuş. Kamerayı açınca tlfn aşırı ısınıyordu. Foto çektim bi kaç tane. Tuşa bir kez basmama rağmen art arda foto çekiyordu. Kaldırdım tekrar kurayım diye ama mağazada bulamadım. Link atar mısınız?

Uzaydan gönderildi.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
İlginç beta deneme sürümü demek ama hali hazırdaki bir uygulamaya neden beta gelmiş

luckysleven

luckysleven

Üye
Ben hala nokia camera ve camera beta arasında fark var mı yok mu anlayamadım . Hepsini telefonda tutmakta istemiyorum sizce ayarlara dokunmadan kullanıldığında hangisi daha başarılı ?

alical33

alical33

Üye
Yaptım ama dediğiniz gibi Bi fark göremedim

Sosyete16

Üye
arkadaşın dediğini yapıp uygulamadan çıkıp tekrar girin hareketli bir resim çektiğinizde sol üst köşede ''saving living image'' yazısı çıkarsa olmuş demektir. çektiğiniz resmi ilk açtığınızda resim bir saniye harek edip sonra duruyor.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
öyle yaptım zaten ama canlı fotograflar diye birşey çıkmıyor

Canlı fotoğraflar diye bir bölüm açılmayacak zaten fotoğraf çekerken otomatik öyle çekiyor . Çektiğin fotoğrafa nokia camera beta dan bak .

Mobil cihazdan gönderildi . (Lumia 1020)

TuncayO

Üye
Nokia camera ve camera betanın farkı ne acaba

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia camera ve camera betanın farkı ne acaba

Sana ve diğer soran arkadaşlara buradan cevap vermiş olayım . Beta ya tüm güncellemeler önceden gelir . Orjinal tam sürüm uygulamaya ise daha sonra gelir . Adı üstünde beta . Önce orada deneyip daha sonra herkese sunuyorlar .

csH

csH

Üye
620de yok sanırım bu özellik

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
620de yok sanırım bu özellik

Açıklamada pureview cihazlar için olduğu yazıyordu . 620 yi bilmiyorum ama 630 da yok.

lost68

lost68

Üye
8.0 a kurulu geliştirici de değil. Ama daha önceden kurulu olduğu için, betası baktım iş yapacak gibi deği

Lumia 525 ile mesaj gönderildi.

skynet

Üye
Canlı resim dediğiniz gif gibi bir şeymi yani :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Lumia camera apk dosyası varmı dostlar

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
alasulumurat

alasulumurat

Üye
820de pureview değil ama onda olduğunu söylemişler :hmmm
evet arkadaşlar ben 820 kullanıyorum. Yükledim, çektiğim resmi Nokia cam beta dan açınca 1 sn kadar hareket ediyor. resimler arasında geçiş yaptığımda da yine her geçtiğim resim 1sn kadar hareket ediyor. Belki de deneme olduğu için pürewiev olmayan 820 de çalışıyordur. Belki sonra yasaklarlar.

leeshore

leeshore

Üye
lumia 1320 de de calisiyor :)

Üst Alt