Haber Nokia C9 Özellikleri Ve Fiyatı Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia C9 Özellikleri Ve Fiyatı Sızdırıldı
Nokia’nın Yeni Akıllı Telefonu C9’un Fiyatı ve Olası Özellikleri Açıklandı!

Nokia’nın bu yıl duyurması beklenen C serisi akıllı telefonu Nokia C9’a -konsept videosu dahil- ait yeni bilgiler paylaşıldı.
Bir zamanların dünya telefon sektörünün 1 numarası olan Nokia yavaş yavaş küllerinden doğmaya başlıyor. Yayınlanan yeni konsept videosu ve özellikler, Nokia’nın yeni telefonuyla ilgili bazı somut bilgilere ulaşmamızı sağladı.

Yeni çıkacak telefonlarla ilgili yaptığı konsept çalışmalarla tanınan Jermaine Smit, Nokia’nın bu yıl duyurma ihtimali yüksek olan C9 modeliyle ilgili konsept videosunu yayınladı. Metal bir gövdeye sahip olduğu görülen Nokia C9, biraz LG Nexus 5X biraz da Meizu nun modellerine benzer şekilde karşımıza çıkıyor. Bu arada Nokia’nın bu yılın 4. çeyreğine kadar yaptığı sözleşme ile Microsoft'a bağlı kaldığını, sonrasında ise kendi ismini kullanarak cihaz üretimine başlayabileceğini belirtelim. Bu sebeple şirket, zaman kaybetmeden üretim aşaması dahil her şeyi tamamladıktan sonra C9'u bu yılın sonunda duyurabilir.

Yapılan söylentiler, Nokia C9’un 460 dolar civarında bir fiyata sahip olacağını gösteriyor. Snapdragon 820 işlemciye, 32 / 64 ve 128 GB dahili hafıza alternatiflerine, 21/8 MP arka ve ön kameraya sahip olacağı belirtilen C9’un Android 7.0 N işletim sistemiyle çalışacağı söyleniyor olsa da küçük bir sürprizle Windows 10 ’la da gelebileceği dillendiriliyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: xmustx ve Mr.Sun

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
C serisi olarak devam etmesine sevindim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yine Aynı Yine aynı :D Aradan 2 DK DGeçiyor Nokia Cihaz Üretmeyecek Aradan 2 Dk Daha Geçiyor Nokia Cİhaz Üretecek Ne Bu Böyle :D

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
ykpknl

ykpknl

Üye
hadi nokia hadi reisss hadi bekliyoruz seni sen gelene kadar telefon değiştimek haram bize :)

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Reis'in Dönüşü :D

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Işte bu habere çok sevindim eski klasik nokia telefonumu koleksiyon parçası gibi toplayıp duvara asacağım . Gidip yeni çıkanlardan bir tane alıp millete hava atacağım düne kadar küçümsüyordunuz nokia olmaz diyordunuz alın işte size nokia ve ben

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Seglopsi

Seglopsi

Üye
bu haberi bi hafta kadar evvel eski meego forumlarında da okumuştum. agresif f/p ile gelirse cihazın satacağını düşünüyorum açıkçası. örn; 1500 liraya gelirse ve android olursa satar ancak, yoksa alıcısının çıkacağını pek düşünmüyorum. ilk önce insanlarla barışmalı bence nokia.

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Kusura bakmayın ama cok beklersiniz, bu konsept bizim teyo nun :D
Nokia geri gelsin diye herşeyi yapıyorlar
özellikle geliştirici kitlesi
ihtimal bile veremiyorum ön tarafı S2 arka tarafı wp
Nokia mobil üzerine ufakta olsa giriş yapma kararı alsa emin olun forum yıkılır. :oke:

0MG90

0MG90

Üye
Hep aynı şeyler. Böyle konseptler sızıyor Nokia geri gelecek diye sonra fıs.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
man20

man20

Üye
bu sene sonunda anlaşma biteceği için seneye telefon çıkarma olasılığı yüksek. Çıkarır çıkarmasına da bakalım telefonu aldırtacak bir özellik sunacak mı?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Şahsen ben almam. Android cephesinde daha iyi alternatifler mevcut. Ayrıca kendi üretim tesisleri yok. Bildiğin toplama telefon olacak. :))

Emre

Üye
Kusura bakmayın ama cok beklersiniz, bu konsept bizim teyo nun :D
Nokia geri gelsin diye herşeyi yapıyorlar
özellikle geliştirici kitlesi
ihtimal bile veremiyorum ön tarafı S2 arka tarafı wp
Nokia mobil üzerine ufakta olsa giriş yapma kararı alsa emin olun forum yıkılır. :oke:
CEO açıkladı bu sene kesin geri dönecekler hocam. Ortağı kim olacak ben onu merak ediyorum :hmmm .
Şahsen ben almam. Android cephesinde daha iyi alternatifler mevcut. Ayrıca kendi üretim tesisleri yok. Bildiğin toplama telefon olacak. :))
Apple'da foxconn'a ürettiriyor hatırlatırım.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Bu model hakkında bin tasarım görseli çıktı, bu saatten sonra resmi de olsa şüpheyle bakarım artık.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
CEO açıkladı bu sene kesin geri dönecekler hocam. Ortağı kim olacak ben onu merak ediyorum :hmmm
nerdeyse herkes ortağı olacak 5G mobil cihazlara entegre edilsin.
tabi aklımda net olarak bir isim var ama açıklamak istemiyorum.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Şu konuda yazan özellikler ile ve bu tasarım ile gelse iş yapar hoşuma gitti ''I like it''. Tasarım hoşuma gitti nedense baya güzel geldi snap820 ile android 7 ile çıkması ve uygun bir fiyat bandı ile iyi satış yapar. Keşke bu haliyle gelse..

askımm

Üye
dirilis nokia trt1 de

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Aybin.Kilic
mobiluzman26

mobiluzman26

Üye
Az daha ucuz olaydi eyiydi :(:(

ulema19

Üye
nerde o günler ...