Nokia c7 Kamera Görüntüsü çok kötü :S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeverLetYouGo

NeverLetYouGo

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c7 Kamera Görüntüsü çok kötü :S
Arkadaslar telefonu ilk aldıgımda mükemmel resimler elde edebiliyordum fakat şimdi gerçekten aşırı derecede bozuk resımler elde ediyorum görüntüler net cıkmıyor yardımcı olabilirmisiniz

RESİM: Düz çekildi. ŞİMDİ ÇEKTİM

PriZm

PriZm

Üye
kamera lensinde çizik varmı?

ve hangi sürüm yüklü telefonunda

NeverLetYouGo

NeverLetYouGo

Üye
    Konu Sahibi
kamera lensinde çizik varmı?

ve hangi sürüm yüklü telefonunda

Symbian Belle yükledim ama ingilizce oldu şimdi araştırdım Navifirmden Euro2 türkçeyi indiriyorum onu kuracağım, Lensinde çizik olup olmadıgını bilmiyorum .s

----------Eklendi @ 15:17:39 ---------- Yazıldı @ 15:16:48 ----------

Bide telefon eskisi kadar net değil niye böyle oldu anlamadım.

_ardaa

_ardaa

Üye
Bir örnek resim çeksen koysan aha net anlaşılır sanırım

joe_cenk

joe_cenk

Üye
AYnen Katılıyorum bellede resimlerin çekimi bulanıklaşmış bilen varmı annada daha net çekiyor du :(

NeverLetYouGo

NeverLetYouGo

Üye
    Konu Sahibi
Tamam çekip koyacağım şimdi.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Bende gayet güzel çekiyor sende hangi Belle yüklü ?

NeverLetYouGo

NeverLetYouGo

Üye
    Konu Sahibi
Bende gayet güzel çekiyor sende hangi Belle yüklü ?

Bakın resim çektim en sonki oviden güncellediğim belle ile çektim ama o belle bende İngilizce oldu.Türkçe yoktu tekrar euro2 yi indiriyorum suan .

İste resim:

----------Eklendi @ 16:01:12 ---------- Yazıldı @ 15:59:12 ----------

Birde sizin telefonlarınızdan koyun karşılaştıralım. C7'si olanların

_ardaa

_ardaa

Üye
Resim bulanık gibi geldi bana, kameranın merceğine bak sorun varmı diye birde ayarlarına bak

NeverLetYouGo

NeverLetYouGo

Üye
    Konu Sahibi
Resim bulanık gibi geldi bana, kameranın merceğine bak sorun varmı diye birde ayarlarına bak

Ayarlarında sorun yok sanırım ama mercegine nasıl bakacagım bir video falan yokmu bu sorun başından geçen hiç arkadas yokmu acaba

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
bende C6-01 var ve kamera gayet güzel gibi gösteriyor telefonda pc den bakmadım gerçi :S

NeverLetYouGo

NeverLetYouGo

Üye
    Konu Sahibi
Anlayan arkadaslar lütfen ilgilensin :vur

covar

covar

Üye
valla bende c6-01 var ilk aldığımda aymbian ^3 vardı resimleri fotoğraf makinesi gibi cıkıyodu onun gibi kaliteli ne zamanki annaya ve belleye güncelledim görüntülerde cok bozukluk bulanıklık oldu 2 mp kalitesi gibi cıkıyo pc de

NeverLetYouGo

NeverLetYouGo

Üye
    Konu Sahibi
valla bende c6-01 var ilk aldığımda aymbian ^3 vardı resimleri fotoğraf makinesi gibi cıkıyodu onun gibi kaliteli ne zamanki annaya ve belleye güncelledim görüntülerde cok bozukluk bulanıklık oldu 2 mp kalitesi gibi cıkıyo pc de

Benımkıde aynen böyle oldu :S

covar

covar

Üye
camerapro programını kullan normal kameradan daha iyi resimler elde edebilirsin.

catdog136

catdog136

Üye
Kamera merceği buğulanmış gibi geldi bana.. :/ merceği silip dene birde?

legolas29

legolas29

Üye
Symbian Belle yükledim ama ingilizce oldu şimdi araştırdım Navifirmden Euro2 türkçeyi indiriyorum onu kuracağım, Lensinde çizik olup olmadıgını bilmiyorum .s

----------Eklendi @ 15:17:39 ---------- Yazıldı @ 15:16:48 ----------

Bide telefon eskisi kadar net değil niye böyle oldu anlamadım.

Muhtemelen lensde sorun vardı.

COJR3

COJR3

Üye
Lcd temizleme spreyi ve mikrofiber bez ile mercek camını güzelce temizle, ışığa doğru tutup bir bak parmak izi veya leke kalmasın, sonra kamera ayarlarına bir bak,sahne modunu manzara yap ve birdaha fotoğraf paylaş belki eskisinden daha net olur. Yine olmazsa güncellemelerden veya downgrade'den medet umarız.

NeverLetYouGo

NeverLetYouGo

Üye
    Konu Sahibi
Lcd temizleme spreyi ve mikrofiber bez ile mercek camını güzelce temizle, ışığa doğru tutup bir bak parmak izi veya leke kalmasın, sonra kamera ayarlarına bir bak,sahne modunu manzara yap ve birdaha fotoğraf paylaş belki eskisinden daha net olur. Yine olmazsa güncellemelerden veya downgrade'den medet umarız.

Teşekkürler denicem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt