Yardım Nokia C7-00 Symbian Belle Güncelleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangi Symbian sürümü daha iyi.

• Kullanılan toplam oy
    4
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C7-00 Symbian Belle Güncelleme Sorunu
Merhabalar, biliyorum bu konu daha önce açılmıştır ama ben bulamadığım için ayrı başlıkta sormak istedim.Elime yeni geçen ve uzun süre kullanmayı düşündüğüm(Symbian tutkunu olduğum için) Nokia C7-00 telefonumu en son Anna v.025.007 'ye güncelleyebildim.Ancak ne Nokia Suite'de ne de telefonun kendi yazılım güncelleyicisinde Symbian Belle güncellemesi görünmüyor.En son büyük ümitlerle Nokia Software Recovery ile denediğimde ise tam bir hayal kırıklığı yaşadım.Dalga geçer gibi PR1.1'e güncellemek istedi.Ne yapmam hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.İyi forumlar.
Not: İlk aşamada Phoenix ile çözüm istemiyorum.

asigsasi

asigsasi

Üye
nokia software updater ile denedinmi ?

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
    Konu Sahibi
eğer bununla da güncellenmezse phoenix yolu gözüküyor demek
Umarım gerek kalmaz.Yanlış anlamadıysam bir kullanıcı ilk önce Soft ardından Hard Reset atmış ve Belle güncellemesi nihayet görünmüş.Bir de bunu denemek lazım.Ama yine çözüm olmazsa Phoenix'e el atacağız anlaşılan.Evet tüm yolları denedim, ne yazık ki ''Yeni Güncelleme Yok'' uyarısından kurtulamadım.Geriye tek seçenek olan Phoenix kalıyor.Yanıtlar için teşekkürler, iyi forumlar.

asigsasi

asigsasi

Üye
Umarım gerek kalmaz.Yanlış anlamadıysam bir kullanıcı ilk önce Soft ardından Hard Reset atmış ve Belle güncellemesi nihayet görünmüş.Bir de bunu denemek lazım.Ama yine çözüm olmazsa Phoenix'e el atacağız anlaşılan.Evet tüm yolları denedim, ne yazık ki ''Yeni Güncelleme Yok'' uyarısından kurtulamadım.Geriye tek seçenek olan Phoenix kalıyor.Yanıtlar için teşekkürler, iyi forumlar.
peki telefondaki yazılım güncellemeler de ayarlara gir güncelleme kontrolünü kapalı yap

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
    Konu Sahibi
peki telefondaki yazılım güncellemeler de ayarlara gir güncelleme kontrolünü kapalı yap
İyi fikire benziyor, deniyorum. :hmmmSonuç aynı (Hiçbir Güncelleme Yok) :lamer:Yahu ne kadar saçma bir durum böyle. Antivirüs güncellemelerinin de kimine gidip, kimine gitmediğini düşünsenize ne kadar aptalca olurdu.Neye göre dağıtmışlar bu Belle güncellemelerini anlayamadım ki :close_tema:

asigsasi

asigsasi

Üye
İyi fikire benziyor, deniyorum. :hmmmSonuç aynı (Hiçbir Güncelleme Yok) :lamer:Yahu ne kadar saçma bir durum böyle. Antivirüs güncellemelerinin de kimine gidip, kimine gitmediğini düşünsenize ne kadar aptalca olurdu.Neye göre dağıtmışlar bu Belle güncellemelerini anlayamadım ki :close_tema:
senin son yazılım belle refresh pc den flash atacak sın başka yolu yok

Üst Alt