• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia C6 İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

Konuyu Nasıl Buldunuz

• Kullanılan toplam oy
    39

keyifvakti

Üye
bende tel alcamda x6-c6 arasında kaldım c6 tipi çok hoşuma gitti kamerası x6 ile aynı x6 nın sadece hafızası çok iyi ama mobil tv destekliyor mu mobil tv çok önemli benim için :D x6 için de kapak bir kere tel yere düşerse oynamaya başlıyo gibi söylentiler var önerirmisiniz daha doğrusu c6 mı x6 mı dersiniz :D birde c6 aldım diyelim tv uymadı flash lite var wifi var diyelim atvnin sitesine girip tvyi izleyebilirmiyim ?

matrixugur

matrixugur

Üye
valla bn 5800 da iziliyorum Facedeki videoları ama atv açılmaz flash desteklemez mobil tv gibi bi program aracığılıyla izlersin birde X6 iyi değilmiş diyorlar bence N8 i bekle çoklu dokunmatik bile var N8 de

keyifvakti

Üye
yani nokia c6 ya mobil tv uyar mı sonuçta 5800 ın az daha gelişmişi :D fazla fark yok kamera tasarım farkı var sadece mobil tv uyar mı ki:D

pcwolf

pcwolf

Üye
C6da rezistif ekran var, X6 kapasitif. Senin için farkı yoksa C6 al.

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
bende tel alcamda x6-c6 arasında kaldım c6 tipi çok hoşuma gitti kamerası x6 ile aynı x6 nın sadece hafızası çok iyi ama mobil tv destekliyor mu mobil tv çok önemli benim için :D x6 için de kapak bir kere tel yere düşerse oynamaya başlıyo gibi söylentiler var önerirmisiniz daha doğrusu c6 mı x6 mı dersiniz :D birde c6 aldım diyelim tv uymadı flash lite var wifi var diyelim atvnin sitesine girip tvyi izleyebilirmiyim ?

valla ben dün gidip X6 aldım hiç korkma tasarımı saymazsak C6dan tek farkı klavyesi olmaması yoksa C6=X6 :ehe

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
c6 nın dokunmatiği nasıl kullanan var mı acaba?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici

c6-01 bekle derim istersen

Nokia’nın Yeni Akıllısı C6-01

Nokia’nın yeni akıllı telefonlarında biri olan Nokia C6-01′e biraz göz atalım.Nokia C6-01′e ilk baktığımızda sosyal ağlarla mükemmel uyumunu görebiliyoruz.Nokia C6-01′da AMOLED dokunmatik ekran bulunuyor ve Facebook ve Twitter ile tam entegre. Nokia C6′nın 8 MP kamerası bulunuyor ve 720p çözünürlükte video kaydı yapabiliyor olması ise en dikkati çekici yönlerinden birisi.

Nokia C6-01 Özellikleri

• Symbian^3 işletim sistemi
  • 3.2-inç’lik kapasitif formda dokunmatik AMOLED ekran (ClearBlack teknolojisi sayesinde ışık altında dahi üst seviye görüntülenebilirlik)
  • 8MP kamera (Çift LED Flaş)
  • 720p HD video çekim
  • Wi-Fi, Bluetooth, aGPS ve 3G bağlantıları
  • Müzikçalar, radyo, 3.5mm kulaklık jakı
  • Sosyal ağ siteleri ile bütünleşik yapı, önyüklü Ovi uygulamaları
  • 11.5 saate kadar konuşma ve 17 güne kadar bekleme süresi
  • kızaksız klawye yoktur
Nokia C6-01 Fiyatı

Nokia C6-01, 2010 yılının sonuna doğru 260 Avroluk ham fiyat etiketi ile raflardaki yerini alacak.

keyifvakti

Üye
yalnız bu c6-01 karıştırmamak lazım

Ve-ReM

Ve-ReM

Üye
Nokia C6-01
daha güzel sanki bu c6-00

mardok

mardok

Üye
gerçekten mükemmel bi telefon :oke:

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Görünüm oalrak çok estetik ve güzel telefon, fakat kullanım, sistem, işlemci ve özellik olarak bence parasının hakkını vermiyor! Bunun yerine 5800 alın derim :) Ben 1ay önce aldım C6, şimdiden pişmanım :D

orkun1163

Üye
merhaba arkadslar ben c6 almayı dusunuyorum ama bi konuyu m.ediyorum sensörlu yarıs oyunlarında ekranın boyutu dik olarakmı yan olarak mı oynandıgını. n97 dık oynanma gibi bi sorun war bundada warmı ?

futbol123

futbol123

Üye
merhaba arkadslar ben c6 almayı dusunuyorum ama bi konuyu m.ediyorum sensörlu yarıs oyunlarında ekranın boyutu dik olarakmı yan olarak mı oynandıgını. n97 dık oynanma gibi bi sorun war bundada warmı ?

n97de öyle bi sorun yokki

angin60

Üye
5800ın C6dan farkı klavye diyenler niye c6fw yüklüyolar acaba içindeki programlar farklılık gösteriyor. 5800ın tel hafızası az c6ya göre ki bu bi nebze daha yavaş olmasına neden oluyor :D ayrıca birçok uygulamada klavye işe yarıyor :D:D tek eksiği 5800dan hoparlörü :D

hoss

hoss

Üye
c6 ya paranızı kaptırmayın bu devirde resistif ekranlı bir cihaz alınmaz artık

pcwolf

pcwolf

Üye
Doğru, c6 ve diğer rezistif ekranlı telefonlara para vermek pek iyi olmaz.

• Beğen
Tepkiler: hoss

Üst Alt