Nokia C6 ile ilgili Merak Ettikleriniz, Düşünceleriniz, Deneyimleriniz ve Sorunlar...

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia C6 nasıl bir telefon sizce?

• Accayip Harika

Kullanılan: 35 32.7%
  • Güzel

Kullanılan: 41 38.3%
  • Ehh işte. Fena değil!

Kullanılan: 11 10.3%
  • Beğenmedim, Kötü!!!

Kullanılan: 11 10.3%
  • Yorumsuz...

Kullanılan: 9 8.4%

• Kullanılan toplam oy
    107
MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6 ile ilgili Merak Ettikleriniz, Düşünceleriniz, Deneyimleriniz ve Sorunlar...
Merhaba. Nokia C6-00 ile ilgili özellikle sorunlar ve çözümleri, deneyimlerimizi ve sorunlarımızı burda paylaşırsak iyi olacağı kanaatindeyim arkadaşlar...

Ayrıca kullananlar ne kadara aldıklarını, başlıca artıları-eksileri neler yazarsa diğer arkadaşlar için de bir görüş olacağını düşünüyorum.

Ben başlayayım...

* Vodafone'dan 730TL ye aldım (01.10.2010)

+Qwerty Klavye en önemli artısı bence.
+Klavyedeki joystik de çok kullanışlı.
+Widget desteği de bir diğer önemli özellik.
+ 434MHz işlemci, 120.8MB RAM'e sahip (boş:20-47MB arası genelde)

- En önemli ve tek sorunu bence klavyedeki Türkçe karakterlerin (Ğ,Ü,Ş,İ,Ö,Ç) kullanılması için Shift tuşuna basılmasının ŞART olması!

Şarj süresi, bende 24 saati geçmedi daha ama aldığımdan beri her gün saatlerce internetteyim v GPS'i kullanıyorum. Oyun falan filan da sayarsak çok rahat 2-3 gün gider gibime geliyor normal kullanımda :D

Sizlerin de yorumlarını, deneyimlerini vs. bekliyorum....

Saygılar...
MUHAMMED

:oke::oke::oke::oke::oke:

--------------- Ekleme ---------------

----------- NOKIA C6 GENEL ÖZELLİKLER -----------

Marka / Model
[::Cep telefonunun marka, model ve renk özellikleri. Telefonun görünümünü ifade eden başlıklar: Candy Bar (=Normal tip), Clamp Shell (=Kapaklı), Flip (=Tuş kapaklı), Slide (=Kayar kapaklı), Swivel (=Döner kapaklı)]
Marka Nokia
Model C6
Form faktör Slide sideways
Renk White
Şebeke
[::Şu anda üç ana şebeke sistemi mevcuttur: GSM (Avrupa ve ABD), CDMA (Asya) ve 3G/4G (herhangi bir bölgeden bağımsız). Telefonun şebeke ve frekans özellikleri cihazın hangi coğrafi bölgelerde kullanılabilir olduğunu belirlemektedir. GSM şebekesi frekansları şöyledir: Çift bant (=900, 1800), Üç Bant (=900, 1800, 1900) ve Dört Bant (=850, 900, 1800, 1900). CDMA şebekesi varsayılan frekansı ise 2000’dir.]
GSM şebeke 3G, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA (3G), HSUPA
Servis 850, 900, 1800, 1900, 2100
Bağlantılar
[::Telefonun bağlantı özelliklerini belirtir: Bluetooth (= radyo dalgaları ile veri iletişimi), IR (= Kızıl ötesi veri iletişimi), WiFi (= kablosuz ağ bağlantısı) ve USB (= kablo ile bilgisayar bağlantısı).]
Bluetooth v2.1 with A2DP
Kızılötesi Hayır
Wi-Fi(WLAN) Evet
USB EvetMicroUSB v2.0
Faks / Veri Evet
Ekran
[::Telefonun sahip olduğu ana ekran tipini, renk sayısını, boyutlarını ve çözünürlüğünü belirtir. Eğer modelde (kapaklı telefonlarda olduğu gibi) ekstra bir ekran bulunuyorsa bu başlık altında belirtilir.]
Ana ekran Color TFT touchscreen
Renkli ekran 16.000.000 renkler
Boyutlar 81.28 mm.
Çözünürlük 360 x 640 piksel
Dış ekran Hayır
Bellek
[::Çoğu yeni cep telefonları dahili belleklerinin yanısıra harici bellek kartı kullanarak bellek kapasitesinin arttırılmasına olanak tanımakta. Bu başlık altında bellek kartı tipi de belirtilmektedir.]
Dahili bellek 256MB
Harici bellek 32GB
Bellek Kartı yuvaları Evet
Bellek kartı tipleri MicroSD, MicroSDHC
Temel özellikler
[::Cep telefonlarında başlıca iki tip pil kullanılmaktadır: Lityum İyon ve Lityum Polimer. Lityum İyon piller üzerinden geliştirilmiş olan Lityum Polimer piller daha dayanıklı ve güvenlidir. Telefonun tam olarak dolu bir pil ile kullanım süresi stand-by süresi ve konuşma süresi olarak iki başlık altında ölçülmektedir. Ortam sıcaklığı pil ömrünü etkileyebilir.]
Pil Standard battery, Li-Ion 1200 mAh (BL-4J)
Bekleme süresi 384 Saat
Konuşma süresi 7 Saat
Arama
[::Bu başlık altında telefonun titreşim ve arayan numaraya fotoğraf ekleyebilme özelliklerinin olup olmadığı belirtilir. Bunu yanısıra modeller mono, polifonik ve MP3 gibi çeşitli melodi özellikleri de sunabilir.]
Tireşim Evet
Foto ID Evet
Melodiler MP3
Kamera
[::Telefonun kamerası bulunuyorsa megapiksel miktarı, dijital veya optik zum özellikler bu başlık altında belirtilir. Ayrıca video fonksiyonu ve görüntülü aramalar için ikinci (ön) kamera varsa bu başlık altında bulunmaktadır.]
Kamera Evet
Megapiksel 5 megapiksel
Maks. fotoğraf çözünürlüğü 2592x1944 piksel
Dijital zum Hayır
Optik zum Hayır
Otomatik netleme Evet
Flaş Evet
Video kayıt Evet
İkinci (dahili) kamera Evet
[::SMS (= metin mesaj) ve MMS (= multimedya mesaj) özellikleri ve T9 fonksiyonunun olup olmadığı bu başlık altında belirtilir. Web tarayıcı, e-posta gibi internet fonksiyonları da bu bölümde bulunmaktadır.]
SMS Evet
MMS Evet
T9 metin girişi Evet
E-posta Evet
HTML tarayıcı Evet
Multimedya
[::Bu başlık altında FM radyo ve Java desteği gibi özellikler bulunur. Telefonun MP3 çalar özelliği mevcutsa desteklenen dosya türleri ile birlikte Ses Çalar olarak ifade edilmektedir. Video oynatma özelliği de bu başlık altında bulunmaktadır.]
FM radyo çalar Evet
Java desteği Evet
Ses çalar eAAC, MP3, WAV, WMA
Video oynatma MP4, Real, WMV
Özellikler
[::Eğer telefonun melodi ekleme özelliği bulunuyorsa burada belirtilir. Ayrıca bu başlık altında görüntülü görüşme ve ajanda gibi özelliklerin olup olmadığı da görülebilir. Bunların dışındaki diğer tüm özellikler ise ‘Diğer Özellikler’ başlığında toplanmaktadır.]
Melodi ekleme Hayır
Ajanda fonksiyonları Document viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF), Voice dial/command
Görüntülü görüşme Evet
Diğer özellikler Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5, 2GB included, Flash Lite 3, GPS with A-GPS support; Nokia Maps, QWERTY keyboard, Auto turn-off, UI auto-rotate, Speakerphone, 3.5mm audio jack, Downloadable games, Push email, IM
Format
[::Bu başlık altında telefonun boyutları ve ağırlığı gibi bilgiler yer almaktadır. Ağırlık başlığı, pil de dahil olmak üzere modelin toplam ağırlığını gram olarak gösterir. Boyut rakamları ise Yükseklik x Genişlik x Kalınlık sıralamasında gösterilir.]
Ağırlık 150 g.
Boyutlar (Y x G x D) 113 x 53 x 16.8 mm.

• Beğen
Tepkiler: spriman ve umutgidik

umutgidik

umutgidik

Üye
Öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkürler...,
Bir 5800 kullanıcı olarak şuan için almak istediğim tek telefon C6. Peki sence 5800'dan C6'ya geçmeyi sağlayacak hangi özellikler var? Mesela telefonun çalışma hızı, stabilitesi, mp3 sesi, radyosu, dokunmatik özelliği nasıl? Ayrıca ekranı kapasitifmi yoksa 5800 gibimi? Biraz daha beklemek lazım 600tl seviyesinde alınabilir.

kol@j

kol@j

Üye
dokunmatikten hariç klavyesi hoş olmuş.

alternatifleri bol

ve nokia modeli...

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkürler...,
Bir 5800 kullanıcı olarak şuan için almak istediğim tek telefon C6. Peki sence 5800'dan C6'ya geçmeyi sağlayacak hangi özellikler var? Mesela telefonun çalışma hızı, stabilitesi, mp3 sesi, radyosu, dokunmatik özelliği nasıl? Ayrıca ekranı kapasitifmi yoksa 5800 gibimi? Biraz daha beklemek lazım 600tl seviyesinde alınabilir.
Merhaba. Kardeş 5800 kullanmadım, hani elime aldım bi kaç kez uğraştım ama uzun süreli kullanmadım hiç :) Yanyana alıp da karşılaştırmak için zamanım olmadı hiç. O yüzden ne desem yalan olur. Ama bildiğim kadarıyla en önemli artısı Klavye, İşlemci hızı... Ve bence daha da önemlisi herkeste olmayan bi model :D :oke:

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
C6 ile tarafımca çekilmiş fotoğraflar... Umarım yardımcı olur...

NOT: Kısa bır yorum yapmak gerekırse, bence 5MP kamerası super kalıtelı cekımler yapıyor. Gercek boyuta getırıp karsılastırın dıye cektıgım orjınal boyutuyla attım fotografları... Eskı telefonum N95 ıdı, onda carl zeıss vardı ama bu da super cekıyor :)

Canınız çekmesin ama :p

bu kadarrrr...

kovboy141

Üye
slm kardeş nokia c6 almayı düşünüyorum x6 yorumlarını okudum ekrana toz girme sorunu oluyormuş bunda öle bişey varmı ekrana toz filan giriyomu bide ekran hassiyeti dirençli olmasına rağmen nasıl klavye kızakta bi sorun oluyomu aç kapa yaptıkça yani internette gezinme nasıl sitelerde rahat dolaşabiliyomusun ve internetten videoları izleyebiliyomusun ses çıkışı kulaklıkta ve dışarı seste tatmin edicimi navigasyon nasıl sesli komutları varmı bu sorularıma cvp verirsen çok sevinirim

UFUKCAN55

Üye
bu telefon kesınlıkle alınmaz tavsıye etmıorum arastırın ınternetten nokia cd kitlenme sorunu yazın göreceksınız her türlü sorunu var şebeke sorunu kıtlenme sorunu bu konuyuda cozen yok onun yerıne samsung alın daha baska bırsey demıyorum son sahıbı olmak ıstemıyorsanız BENCE ALMAYIN BU TELEFONU:sopa:

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
slm kardeş nokia c6 almayı düşünüyorum x6 yorumlarını okudum ekrana toz girme sorunu oluyormuş bunda öle bişey varmı ekrana toz filan giriyomu bide ekran hassiyeti dirençli olmasına rağmen nasıl klavye kızakta bi sorun oluyomu aç kapa yaptıkça yani internette gezinme nasıl sitelerde rahat dolaşabiliyomusun ve internetten videoları izleyebiliyomusun ses çıkışı kulaklıkta ve dışarı seste tatmin edicimi navigasyon nasıl sesli komutları varmı bu sorularıma cvp verirsen çok sevinirim

Yok kardeş ekrana toz gırme falan. Onun dısında ben gayet memnunum. Ses cıkısı hoparlorunden cok yuksek ses alamıyorsunuz XM gıbı ama bı telefona gore yeterlı. Navıgasyonda seslı yonlendırme vs hepsı var. Dıger sorularının cevabı da usttekı yorumlarda bı sekılde var.

bu telefon kesınlıkle alınmaz tavsıye etmıorum arastırın ınternetten nokia cd kitlenme sorunu yazın göreceksınız her türlü sorunu var şebeke sorunu kıtlenme sorunu bu konuyuda cozen yok onun yerıne samsung alın daha baska bırsey demıyorum son sahıbı olmak ıstemıyorsanız BENCE ALMAYIN BU TELEFONU:sopa:

Kardes bu sınır ne anlamıyorum ama katılmıyorum sana. Ben 1aydır kullanıyorum hıcbır sorun yok. Ne kılıtlenmesıymıs? Sebeke sorunuymus falan. Yok artık... 5800 ılk cıktıgında da (hala da) bı ton senın gıbı telefonu kotuleyen ınsanlar vardı. Tamam o cok fazla sorunluydu ama C6 nın bu kadar sorunlu oldugunu dusunmuyorum...

Eger gercekten sorunluysa bıraz daha acık anlat da bız de bılelım sorunu. Ama bence gayet guzel bır telefon...

tkblack

Üye
yukardaki alışveriş merkezi neresi :D

SilentOne

SilentOne

Üye
yorumlar gzel yha

-alikan-

-alikan-

Üye
Konuyu güncelleyelim :)
İlk çıktığı hafta 695TL ye KVK garantili aldım.
Ne hikmetse telefonun fiyatı sonradan sonradan artmaya başladı :p
1-Güzel cihaz alınabilir ben orta derecede memnunum.
2-Parasını haketmiyor
3-800-1000 tl bütçesi olanlar E7 yada C6-01 beklesin derim.

rinti

rinti

Üye
selamun aleyküm arkadaşlar ben dün itibari ile 2 yıl kvk garantili 780tl ye c6-00 aldım önceki telefonum x6 idi c6 fena değil epey kurcaladım piyasada çok fazla program olmadğı için fazla bi program deneyemedim fakat 5800 xm ve x6 telefonuma kurduğum programların bir çoğunu denedim çalıştı. bir özelliğini sevmedim x6 16gb hafıza vardı ama bunda hafıza kartı gerektiriyor bence tek eksiği bu onun dışında hoş kullanılabilirliği olan bir cihaz.... selam ve dua ile....

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
selamun aleyküm arkadaşlar ben dün itibari ile 2 yıl kvk garantili 780tl ye c6-00 aldım önceki telefonum x6 idi c6 fena değil epey kurcaladım piyasada çok fazla program olmadğı için fazla bi program deneyemedim fakat 5800 xm ve x6 telefonuma kurduğum programların bir çoğunu denedim çalıştı. bir özelliğini sevmedim x6 16gb hafıza vardı ama bunda hafıza kartı gerektiriyor bence tek eksiği bu onun dışında hoş kullanılabilirliği olan bir cihaz.... selam ve dua ile....

Güle güle kullanın hocam... Hafıza konusunda size katılıyorum ;) O kadar para veriyorsun ama hala artık GB hesabı yapıyorlar. Üstelik yanında verdikleri hafıza kartı bile 2GB! Bari 8GB falan ver...

Konuyu güncelleyelim :)
İlk çıktığı hafta 695TL ye KVK garantili aldım.
Ne hikmetse telefonun fiyatı sonradan sonradan artmaya başladı :p
1-Güzel cihaz alınabilir ben orta derecede memnunum.
2-Parasını haketmiyor
3-800-1000 tl bütçesi olanlar E7 yada C6-01 beklesin derim.
Zaten telefon hakkında tüm bilgiyi senden aldım kardeş ;) Bazen beni de sinir ettiği oluyor yavaş yavaş... Kullandıkça görüyorum eksikliklerini falan :D Ama artık yapacak birşey yok. Uzun süre benim :) Umarım yazılım güncellemesiyle çözülür... Mesela bugün telefon yine kapanıp reset attı! Çıldırtıyor beni...

-alikan-

-alikan-

Üye
Dikkat..??
Bu tarz telefonları alırken kesinlikle 30-50 TL fiyat farklarından kaçmayın. Grey market yani paralel ithalat denen bir şey var. Telefon yine orjinal nokia fakat Grey market demek telefonu türkiyeye sokan ithalatçının KVK GENPA NETCELL vs vs olmaması demek. Bunun sakıncası şu o tarz ithalatçılara satılan cihazlar türkiye testleri yapılma şansı bulamayan telefonlar oluyor ve türkiyede ki kullanma şartlarına ve operatör desteklerine göre sorun çıkartabiliyor. Şebeke sorunu veya pil kullanım sorunu vs vs. Ayrıca yedek parçalarıda birinci sınıf kaliteli olamayabiliyor. Batarya Şarj cihazı Kulaklık gibi. O sebeple bir telefon için 700-800TL arasında bir paraya kıyarken dikkat etmek lazım. Uzun süreli kullanımda Grey marketten alınan bir telefonla KVK ithali bir telefon arasında çok fark olabilir. Ve bu telefonların en kötü özelliği arıza problemi olduğunda kesinlikle KVK GENPA vs teknik servisler kabul etmez sadece istanbula gider orada telefonu ithal eden firmanın anlaşmalı olduğu tamirciler telefona bakar. Yani dikkat etmekte fayda var ucuz etin yahnisi hesabı ^^

canerer

Üye
genelde herkesin ortak fikri c6 hakkında olumlu,, merak ettiğim kısımlar sadece mesajları klavyedenmi yazabiliyoruz ---- donanımsal sorunları nedurumda ---- nette kullananlar pek fazla yorum yapmamış foto,videoların kalitesi nasıl--mesela 5800 müzik konusundaki başarısını biliyoruz c6 da aynı mı kulaklı kulaksız ses seviyesi kalitesi aynımı---5800 daki gibi kalemi varmı--internetete gezinmek rahatmı kolay girilebiliyomu--klavyeyi kullanmadan nete girebiliyomuyuz
şahsen önceleri 5800 almayı düşünüyodum ama c6 yı görünce kararsız kaldım bu hafta c6 yada 5800 ı almayı düşünüyorum

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
genelde herkesin ortak fikri c6 hakkında olumlu,, merak ettiğim kısımlar sadece mesajları klavyedenmi yazabiliyoruz ---- donanımsal sorunları nedurumda ---- nette kullananlar pek fazla yorum yapmamış foto,videoların kalitesi nasıl--mesela 5800 müzik konusundaki başarısını biliyoruz c6 da aynı mı kulaklı kulaksız ses seviyesi kalitesi aynımı---5800 daki gibi kalemi varmı--internetete gezinmek rahatmı kolay girilebiliyomu--klavyeyi kullanmadan nete girebiliyomuyuz
şahsen önceleri 5800 almayı düşünüyodum ama c6 yı görünce kararsız kaldım bu hafta c6 yada 5800 ı almayı düşünüyorum

Kısaca sunu soyleyeyım, telefonu cok profesyonel kullanmam dıyorsanız dort dortluk bı telefon. Ama bı telefondan herseyı beklerım dersenız daha ust modellerı tavsıye ederım.

Yardımcı olmaya calısayım sorularınıza. Oncelıkle C6 alırsanız Turkce karakterler yerıne benım yazdıgım gıbı yazarsınız. Bende zaten telefondan gırıyorum sureklı. Ve 10 uzerınden ınternet acısından puan verecek olursak 8 benım puanım. 2puan flash destegı olmadıgı ıcın, ama o da hıcbı telefonda yok neredeyse...

Ben su an klavyeden yazıyorum. Mesajlara kısa cevaplar vereceksem dokunmatık ekrandan yazıyorum ve cok da hızlı yazıyorsunuz zamanla. Hıc sorun degıl yanı o acıdan rahat olun.

Donanımsal sorun derken neyı kasdettınız bılmıyorum ama benım telefonda sımdı tek sorun ovı harıtaları acınca tlf reset atıyor, nokıa ya maıl attım ılgılendıler (!) servıse goturun dedıler :) bayramdan sonra servıse verecem bı, onun dısında bı problem yok.

Fotograf ve vıdeo cekımınde bence harıka. 5800 kullanmadıgım ıcın bılmıyorum ama muzık olarak da ben memnunum. Ama hoparlorunun sesı yuksek degıl. Mesela eskı N70 ımde bundan daha guzel hoparlor var :)

dokunmatık kalemı yok. Bence gerek de yok, hıc aramadım :) bı de kızaklı telefon en kalın yerıne bıle kalem koymak sacma :)

ınternette gezınme vs cok guzel ve eglencelı. Opera Mını 5.1 kullanıyorum genelde. Bazı sıtelere falan kendı tarayıcısıyla gırıyorum. Yoksa malum Opera cok hızlı.
Onun dısında 5800 dan en buyuk artısı belkıde joystık olması. Yatak ekranda cok buyuk avantaj saglıyor. Telefonun dokunmatık oldugunu unutuyorsunuz kımı zaman :)
klavyede 2parmakla pc dekı hızda yazabılıyorsunuz resmen :)

son olarak sarj suresı. Normal kullanımda 3gunu bulabılecegıne ınanıyorum ama bende 30saatı gecmedı daha cunku cok fazla ınternet, gps, muzık, foto kullanıyorum hergun :)

sonuc olarak alınabılecek bı telefon. Bıraz daha verırım dersenız C7 onerırım. Ben C6 mı Vodafone dan 729tl ye aldım alacaksanız arastırın ama en uygun orası gıbı. Nokıa kom garantılı :)

saygılar...

canerer

Üye

Kısaca sunu soyleyeyım, telefonu cok profesyonel kullanmam dıyorsanız dort dortluk bı telefon. Ama bı telefondan herseyı beklerım dersenız daha ust modellerı tavsıye ederım.

Yardımcı olmaya calısayım sorularınıza. Oncelıkle C6 alırsanız Turkce karakterler yerıne benım yazdıgım gıbı yazarsınız. Bende zaten telefondan gırıyorum sureklı. Ve 10 uzerınden ınternet acısından puan verecek olursak 8 benım puanım. 2puan flash destegı olmadıgı ıcın, ama o da hıcbı telefonda yok neredeyse...

Ben su an klavyeden yazıyorum. Mesajlara kısa cevaplar vereceksem dokunmatık ekrandan yazıyorum ve cok da hızlı yazıyorsunuz zamanla. Hıc sorun degıl yanı o acıdan rahat olun.

Donanımsal sorun derken neyı kasdettınız bılmıyorum ama benım telefonda sımdı tek sorun ovı harıtaları acınca tlf reset atıyor, nokıa ya maıl attım ılgılendıler (!) servıse goturun dedıler :) bayramdan sonra servıse verecem bı, onun dısında bı problem yok.

Fotograf ve vıdeo cekımınde bence harıka. 5800 kullanmadıgım ıcın bılmıyorum ama muzık olarak da ben memnunum. Ama hoparlorunun sesı yuksek degıl. Mesela eskı N70 ımde bundan daha guzel hoparlor var :)

dokunmatık kalemı yok. Bence gerek de yok, hıc aramadım :) bı de kızaklı telefon en kalın yerıne bıle kalem koymak sacma :)

ınternette gezınme vs cok guzel ve eglencelı. Opera Mını 5.1 kullanıyorum genelde. Bazı sıtelere falan kendı tarayıcısıyla gırıyorum. Yoksa malum Opera cok hızlı.
Onun dısında 5800 dan en buyuk artısı belkıde joystık olması. Yatak ekranda cok buyuk avantaj saglıyor. Telefonun dokunmatık oldugunu unutuyorsunuz kımı zaman :)
klavyede 2parmakla pc dekı hızda yazabılıyorsunuz resmen :)

son olarak sarj suresı. Normal kullanımda 3gunu bulabılecegıne ınanıyorum ama bende 30saatı gecmedı daha cunku cok fazla ınternet, gps, muzık, foto kullanıyorum hergun :)

sonuc olarak alınabılecek bı telefon. Bıraz daha verırım dersenız C7 onerırım. Ben C6 mı Vodafone dan 729tl ye aldım alacaksanız arastırın ama en uygun orası gıbı. Nokıa kom garantılı :)

saygılar...
öncelikle verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkür ederim kararımı verdim bu telefonu alacağım netten yaptığım araiştırmalar sonucu enuygun fiyat teknosada 760 tl fiyatın biraz daha düşmesini bekleyip almaya karar verdim

niko93

Üye
ya hocam ben azerbaycandan katiliyorum adim Nicat ben burda aldim nokia c6 ama pekde begenmedim kamerasi 5MP gore cok zayif cekiyor mesela bende nokia 6700da vardi onda foto cekince 2-2.3mb boyutlarda olurdu bunda ise normal cekince 700-900kb arasinda sora bluetooth begenmedim mesela diger telefondan mp3.jpg ve baska dosyalari isaratleyib ve ya isaretlemeden gonderince bide bakiyorsuz bluetooth donuyor buna cozum bulabilirmisiniz .. benim bi tel daha var nokia 6500slide bence yine bunu satib ona gecicem.. ve ya n97 hangisi iy...birde bluetooth sorununa cozum bulursaniz cok minnetarim

birde burada nokia c6 370$ orda dolarnan kac para??

sorunu ben anlatiyim muhammed abi bluetooth baska telefondan isaretleyib mp3 be baska dosyalar gonderince donuyor sora kamerasi kotu

hocam bluetooth sorunu dzelse baska ir se istemiyorum

The Best OEZIL

The Best OEZIL

Üye
Ben 600 tl ye 2 yıl kvk garantili aldım. 276 mb dahili hafızası war. En kötù yanı Tv çıkısının olmaması. Onun dışında harika film indirip izlyorum