Telefon Tavsiyesi Nokia c6-01 - nokia 5800 - samsung monte ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fb878

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c6-01 - nokia 5800 - samsung monte ?
Başlıkta belirttiğim gibi hangisini almalıyım babam yurtdışından telefon getircekte sizce hangisi ben c6 dan yana yaklaşmak istiyorm ama sizinde görüşünüzü almak isterim ?

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
bunların arasında c6-01 ama aynı fiyata hem performans hem ekran boyutu hem alacağı destek için kesinlikle 603 öneririm :good:

_symbiancı_

Üye
s3 getirebiliyorsa s3 getiremiyorsa 5800 :oke:

fb878

Üye
    Konu Sahibi
Getirmek sorun değil ben dokunmatik kamerası yüksek navigasyon yani c6 gibi bir telefon istiyorm dha şık bir tasarm olan telefon varmı?

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
s3 getirebiliyorsa s3 getiremiyorsa 5800 :oke:

alay mi ediyorsun :hmmm adam s3 alacaksa niye Bu telefonları sorsun. Ayrıca Bu listede c6-01 varken 5800 denmez. 603 gibi bi telefon varken de Bu listede olmasa bile c6-01 denmez.

- - - Eklendi - - -

Getirmek sorun değil ben dokunmatik kamerası yüksek navigasyon yani c6 gibi bir telefon istiyorm dha şık bir tasarm olan telefon varmı?

603 :hmmm

fb878

Üye
    Konu Sahibi

alay mi ediyorsun :hmmm adam s3 alacaksa niye Bu telefonları sorsun. Ayrıca Bu listede c6-01 varken 5800 denmez. 603 gibi bi telefon varken de Bu listede olmasa bile c6-01 denmez.

Yani :D 5800 3.2mp kamera kalın birde yaramaz bence :(

Kerim.

Kerim.

Üye
c6-01 ama 603 tavsiye ederim

fb878

Üye
    Konu Sahibi
Hmm 603 ü detaylı incelemeliyim :)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Hmm 603 ü detaylı incelemeliyim :)

ön kamera ve flash senin için önemli değilse 603 alırsın. Açıkçası benim bunlara çok ihtiyacım vardı abimin söylediklerini dinlemedim hatta sırf kamerası biraz daha iyi ve flash olduğu için c6-01 alacaktım ama şimdi 603 kullanıyorum hiç pişman olmadım iyi ki de almışım.

fb878

Üye
    Konu Sahibi
Benm için çok önemli ama flash ön kamera nabıcam bilmiyorum hadi hayırlısı

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Benm için çok önemli ama flash ön kamera nabıcam bilmiyorum hadi hayırlısı

hadi flashi geçtikte ön kamera ayda yılda kullanılan birşey. Kamera konusunda da otofokus olmadığı için her ikisinde de aralarında sadece çözünürlük farkı var. Yoksa sırf ön kamera ve flash için daha büyük ekranlı işlemcisi çok daha iyi ve herşeyden önemlisi de yeni güncelleme alacağı için 603 ten feragat etmek mantıklı olmasa gerek.

15097

15097

Üye
C6-01 getirsin :oke:

_symbiancı_

Üye
603 ,4s veya s3

fb878

Üye
    Konu Sahibi
Hm saolun görşlerinz için c6 dan caycağımı sanmıyorum :( o kadar kötü bir telefonmu?

15097

15097

Üye
Hayır kötü değil.Uygulama ve oyun fazla bulamazsın sadece :oke:

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Yurt dışından getiriyorsan 701 al bari 603 plastik oyuncak gibi geliyor bana :D

_symbiancı_

Üye
701 varmı?

15097

15097

Üye
Evet 701 daha da mantıklı bir seçim olur.

_symbiancı_

Üye
karıpştırdım jeton şimdi düştü

TonyDante

TonyDante

Üye
Vivaz alabiliyorsan Vivaz al.:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt