Nokia C5 Oyunları-Uygulamaları ve Temaları tam paket!

En Çok Sevdiğiniz Online Oyun?

• Kullanılan toplam oy
    158
  • Anket kapatılmış .

atakan123321

Üye
:off::off:Link ölmüşş:off::off::off::off::bann::bann:

----------Eklendi @ 16:44:52 ---------- Yazıldı @ 16:41:00 ----------

AA yeni link varmış pardon görmedim TEŞEKKÜRLER.:heyo::heyo::heyo::heyo::heyo::bann:

crush16

Üye
bişey dicem bu oyunlar Nokia C5-03 için mi (Dokunmatik olan ) Yoksa sadece c5 mi ??
:nono::sopa:

wolfman_25

Üye
tşk

asp_adsl

Üye
Link ölü....

emrecntyrn

Üye
saol bende yeni aldım 1 sayfadaki linki kırmışlar olmuyodu şimdi diğer linki gördüm saol kardeş:heyo::heyo::heyo:

ensrs

Üye
.:sopa:

sahintez

Üye
Link ölmüş galiba arkadaşlar. Birde normal c5 için galiba oyunlar.

----------Eklendi @ 15:43:34 ---------- Yazıldı @ 15:41:34 ----------

Kusura bakmayın. 4. sayfada link varmış. Dikkatli incelemek gerekiyor. Benim gibi son sayfaya direk atlayanlar bu linki göremeyebilirler.

teşekkürler.

----------Eklendi @ 16:05:20 ---------- Yazıldı @ 15:43:34 ----------

Oyunların defend london hariç (sertifika zamanı geçmiş diye bir hata verdi) gerisinin hepsi yüklendi. Çok teşekkürler.

galata-05

Üye
saol kardeş

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt