nokıa c5-03 smartmovie sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet2007

Üye
    Konu Sahibi
nokıa c5-03 smartmovie sorunu
Evet arkadaşlar telefonu alalı daha birkaç ay önce aldım aldığında içinde kendi yazılımı vardı ve smartmovie 4.15 yüklediğimde filmleri rahatça izleyebiliyordum ama şimdi telefona hard format attım bir nedenden dolayı arkasından smartmovie 4.15 programını yükledim filme tıklıyorum tam girecekken pro kapanıyor bunun sebebi nedir bir yardımm ediverin

'Patron

'Patron

Üye
kardeş nasıl attın hard formatı.nelere basıyosn?

mehmet2007

Üye
    Konu Sahibi
nette şöyle görmüştüm *#7370# tarzında bişi görmüştüm öle yaptıydım netten bir bakıver sen genede

'Patron

'Patron

Üye
o soft format dostum onu biliyoruz :D hard nasıl atılıyo c5-03 e bılıyosn sandm.

bycix

bycix

Üye
Yeşil tuş kapama tuşu ve tuş kilidi geçende .trash-999 virüsünü farketmeden önce denemiştim format mı oluyor reset mı bilmiyorum ama böyle oluyor c5-03 te :)) format sanırım temalar falan gıtmıstı

'Patron

'Patron

Üye
hmm 3tusla .s hard format icn bast sanki denemek lazm..

mehmet2007

Üye
    Konu Sahibi
kardeş telefona hard attım formattan sonra tel hafızası 50 mb di atalı baya oldu tam hatırlamıyorum nasıl attığımı

'Patron

'Patron

Üye
kardeş telefona hard attım formattan sonra tel hafızası 50 mb di atalı baya oldu tam hatırlamıyorum nasıl attığımı

telefonun asıl hafızası 75mb. ilk aldıgınızda içindekı yuklu uygulamalar nedenıyle 40mb boş hafızayla gelır. formattan sonra progları hafıza kartına yuklersn. hafıza olr yıne 65-70 mb :oke:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

telefonun asıl hafızası 75mb. ilk aldıgınızda içindekı yuklu uygulamalar nedenıyle 40mb boş hafızayla gelır. formattan sonra progları hafıza kartına yuklersn. hafıza olr yıne 65-70 mb :oke:

En Son 64 MB Oluyor Daha İleriye Gitmiyor, Yüklü UygulamaLaR Da Sadece Ovi Suite Oluyor... :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt