Nokia C5-03 S60v5 Yükleme Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omer4622

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 S60v5 Yükleme Yardım
Başlıkta Belirtiğim Gibi Nokia C5-03 Telefonuma Symbian Belle Yükledim Ama Beğenmedim Geri Hard Format Fabrika Ayarlarına Falan Döndürdüm Ama olmadı. En son uygulama yöneticisinden sildim. Önceki s60v5 yükleyemedim yardımcı olurmusunuz ?? Şimdiden Teşekkürler.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
symbian belle derken.Yani cfwden ofw yemi dönmek isiyorsun.

- - - Eklendi - - -

symbian belle derken.Yani cfwden ofw yemi dönmek isiyorsun.

omer4622

Üye
    Konu Sahibi
nokia c5 in kendi işletim sistemine dönmek istiyorum ofwmi onu bilmiyorum ?

omer4622

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Belle Shell heralde versiyon zaten bu siteden indirilmiş web tarayıcısını açtığımda maxicep/forum açılıyor bunu yaptığımda garanti dışı oluyor heralde ?

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
sen cfw yüklemişsin sanırım belle shell versiyon değildir.Eğer web anasayfasını kendin ayarlamadıysan kesin cfw atmışsın.Evet telefon garanti dışı kaldı garanti içine almak istiyorsan ofw ye dönmen lazım.

omer4622

Üye
    Konu Sahibi
Pekii herhangibi bir riski falan var diyolar ama bu riskler nasıl bir hatada meydana gelir o senin verdiğin linkteki yöneltmelerle yaparsam her hangi bir sorun olurmu ?

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
hayır eğer verdiğim linkteki işlemleri doğru yaparsan hiçbir sorun olmaz ama eğer flaş işleminde usb kablo çıkarsa sorun olabilir.Bak o işlemlerı yapmadan önce c5in orjinal firmware dosyalarını indirmelisin.Bunun için navifirm adlı program var forumda ara bulursun.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ilk olarak navifirm programından telefonuna uygun orjinal yazılım indir product kodu versiyon uysun yeter ürün kodu uymasada olur sonra Phoenix 2012 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım - Sayfa 9 bu yöntemle yükle

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/s60v5-orjinal-fw-bolumu/rm-697-v23-orjinal-dosyalar-740900.html#post5643887 al burda orjinal yazılım varmıs

omer4622

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler Yaptım Sonunda Kurtuldum :)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
yaptığına sevindim

omer4622

Üye
    Konu Sahibi
sağol sayende :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt