Nokia C5-03 S60v5 Yükleme Yardım

 • 10 Mart 2013
 • 1027 Okunma
 • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Başlıkta Belirtiğim Gibi Nokia C5-03 Telefonuma Symbian Belle Yükledim Ama Beğenmedim Geri Hard Format Fabrika Ayarlarına Falan Döndürdüm Ama olmadı. En son uygulama yöneticisinden sildim. Önceki s60v5 yükleyemedim yardımcı olurmusunuz ?? Şimdiden Teşekkürler.
   


  Yazan: omer4622
 2. symbian belle derken.Yani cfwden ofw yemi dönmek isiyorsun.

  - - - Eklendi - - -

  symbian belle derken.Yani cfwden ofw yemi dönmek isiyorsun.
   
 3. nokia c5 in kendi işletim sistemine dönmek istiyorum ofwmi onu bilmiyorum ?
   
 4. Symbian Belle Shell heralde versiyon zaten bu siteden indirilmiş web tarayıcısını açtığımda maxicep/forum açılıyor bunu yaptığımda garanti dışı oluyor heralde ?
   
 5. sen cfw yüklemişsin sanırım belle shell versiyon değildir.Eğer web anasayfasını kendin ayarlamadıysan kesin cfw atmışsın.Evet telefon garanti dışı kaldı garanti içine almak istiyorsan ofw ye dönmen lazım.
   
 6. Pekii herhangibi bir riski falan var diyolar ama bu riskler nasıl bir hatada meydana gelir o senin verdiğin linkteki yöneltmelerle yaparsam her hangi bir sorun olurmu ?
   
 7. hayır eğer verdiğim linkteki işlemleri doğru yaparsan hiçbir sorun olmaz ama eğer flaş işleminde usb kablo çıkarsa sorun olabilir.Bak o işlemlerı yapmadan önce c5in orjinal firmware dosyalarını indirmelisin.Bunun için navifirm adlı program var forumda ara bulursun.
   
 8. ilk olarak navifirm programından telefonuna uygun orjinal yazılım indir product kodu versiyon uysun yeter ürün kodu uymasada olur sonra Phoenix 2012 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım - Sayfa 9 bu yöntemle yükle

  - - - Eklendi - - -

  http://www.maxicep.com/s60v5-orjinal-fw-bolumu/rm-697-v23-orjinal-dosyalar-740900.html#post5643887 al burda orjinal yazılım varmıs
   
 9. Teşekkürler Yaptım Sonunda Kurtuldum :)
   
 10. yaptığına sevindim
   
 11. sağol sayende :) :)
   
 12. Benim attığm linktekinimi uyguladın.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 00:23