Nokia C5-03 dahil Symbian s60v5 telefonlarında hafıza sorunu

• 1 Nisan 2013
  • 2494 Okunma
  • 14 Cevap

1. arkadaşlar C5-03 kullanıyorum sürekli hafıza az diyo.
    Pek cok uygulama da yok tel. hafızasında. Web'den gizlilik verilerini de sildim olmuyo. Kala 2 MB boş alan var lütfen yardım eder misiniz?

Yazan: burak236
  2. hafıza dolu uyarısının telefon hafızası ile alaksı yok RAM hafızası ile ilgili RAM yetersiz kaldığında bu uyarıyı verir. opera mini kullanın :oke:

3. evet opera mini kullan o sayfaları sıkıstırarak az ram harcıyor.

4. Opera miniyi kullanıyorum zaten tel. hafızamda hiç yer yok. Net Qin mobile guard diye bi programla ramıda azaltıyorum. Sadece tel. hafızasını nasıl azaltabilirim.

- - - Eklendi - - -

Opera miniyi kullanıyorum zaten tel. hafızamda
    hiç yer yok. Net Qin mobile guard diye bi
    programla ramıda azaltıyorum. Sadece tel.
    hafızasını nasıl azaltabilirim.

5. rawblow var

6. Kardeşim format at kendine gelir kafadan 50 mb boş yer açılır mümkün olduğu kadar programları hafıza kartına yükle tel hafızanda sıkıntı olmaz ozaman bide x–plore kullan ordanda hafızayı yükselte bilirsin ramblow bunu da kullan rahat edersin hafıza sorunundan....

7. Kardeş formatı nasıl atacağız? Bi de xplore çalışmıyo benim telefonumda

8. C5-03 FORMAT
    1. Telefonu kapat,
    2. İlk başta ses açma tuşuna basılı tut , sonra kilit tuşuna basılı tut , sonra yeşil tuşa basılı tut ve hiç birinden elini çekmeden kırmızı tuşa basılı tut ve NOKİA yazısı gelmeden elini çekme,
    3. Sonra telefon açılınca format atıldığını göreceksin

9. Kardeşim hackle gitsin ramblow u da kur tel canavar gibi olur...

10. Çok teşekkürler hafızası 10 katına çıktı. 6 mb' idi 65 oldu :D

11. bidaha öyle sorun olursa mobile cleaner programını kullan forumda bulursun ve gerçekten işe yarıyor

12. sizde çalısırsa 3.1 önerirım ancak böyle boğuşacağınıza neden onbelleği falan hafıza kartına alan cfw kullanmıyorsunuz

13. link verirmisin.

14. Çoğu cfw zaten böyle modifiyeli fw bölümüne gir beğendiğini yükle :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. bende nokia C5-03 kullanıyorum bende öyle bir hafıza sorunu yok

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
19/11/2018 - 13:07