Nokia C3-00 İnternet Radio s40(Acil Yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
guney28

guney28

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C3-00 İnternet Radio s40(Acil Yardım)
Arkadaşlar internette dolaşırken karşıma youtubeden bi video çıktı videoda Nokia C3 için internet radionın nasıl yapılacağı anlatılıyordu fakat ben pek birşe anlamadım. Ama biraz araştırdım ve videodaki programı buldum. Program geçersiz diyor ama videoda anlatılanları yapınca çalışıyor galiba biri bu videoyu anlarsa ve nasıl yapılacağını anlatırsa süper olur.

Video linki :

program linki:

guney28

guney28

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu arkadaşlar yardım edebilecek olan?...Lütfen...

guney28

guney28

Üye
    Konu Sahibi
Anlaşılan kimse anlamıyor...

hueseyin_1969

Üye
güney kardes kolay gelsin in dirdigin dosyalari sd karta koy sonra telofonun tarihini degistir.extra dan gir kolay gelsin

hueseyin_1969

Üye
güney kardes kolay gelsin, indirdigin dosyayi rar dan cikar sd karta at sonra menu ayarlarlardan telofonun tarihini degistir extradan internet radyodan türkiye bölümüne in 300 den fazla radyo var iyi dinlemeler

guney28

guney28

Üye
    Konu Sahibi
güney kardes kolay gelsin, indirdigin dosyayi rar dan cikar sd karta at sonra menu ayarlarlardan telofonun tarihini degistir extradan internet radyodan türkiye bölümüne in 300 den fazla radyo var iyi dinlemeler

Teşekkürler kardeşimde olmadı program başta resmi felan geliyor aç diyorum geçersiz uygulama sil diyor. Nerde hata yapıyorum acaba.

guney28

guney28

Üye
    Konu Sahibi
şu hack işinden anlayan biri yok mu?

guney28

guney28

Üye
    Konu Sahibi
Vay arkadaş koskoca forumda bundan anlayan yok :(

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt