Nokia bunu neden yapiyor.Yoksa sorun bendemi.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Nokia bunu neden yapiyor.Yoksa sorun bendemi.
Arkadaşlar Telefona oyuna veya program kursam sertifikali cıkıyor haclemek istemıyorum.

Nokia Oviden indirdigim program veya oyun İnternete baglanıyor yoksa calışmıyor. Bu yüzdende Tlm gidiyor.

Acaba bu herkezdemi var yoksa sadece bendemi oluyor anlamiş degilim.

Nokia ovi deki parali programlarıdamı alsak böle olucak?

İncİnat

İncİnat

Üye
herkeste böyle dostum telefonunu hacklersen çok iyi olur

salihk

salihk

Emekli Yönetici
hacksiz tel hiçbirşeydir :D 2 tane Dosya telefonun orjinalliğini bozmuyor sadece Sertifikanın kısıtlıklarını ortadan kaldırıyor

eyintapli

eyintapli

Üye
Senin karşılaştığin sorunları bende yaşıyorum. Olası bir durum bence.

Febris

Febris

Üye
Evet hacklersenız sorun kalmaz

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Hacklemeyide bilmiorm ben :)

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
aynen öyle oluyor kardeşimm hacklemekte kötü bişey yok şahsen ben her telefonumu hacklemişimdir.. yararı çok..

salihk

salihk

Emekli Yönetici
daha önceden hack olayları bu kadar Kolay değildi valla tam bir eziyetti hele sertifika almak için yabancı bilmediğiniz siteler imei no verip sertifika alıyorduk oda 3 yıllık gecerlilikti :D şimdi telefondan hack işlemi bir defaya mahsus yapıyon sonrası sorunsuz zaten kur kurabildini :D

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
cyber

cyber

Üye
opda dan

salihk

salihk

Emekli Yönetici
yani tel imeino çinlilere vericen Klonlıcaklar falan fılan :D onlarda sana Sertifika verecekler 3 veya 5 gun beklıcen sertifika cıktıktan sonra pcde Unsigned olan program veya oyunları Sertifika gömme içinde programı kullancan vs vs çok detay var anlıcan :D hiçç bulaşma bu işe önceden çok kişi sertifika almak için çok uğraşırdık gel gelelim ki şimdi ki zaman a http://www.maxicep.com/symbian-3-si...klendi-belle-anna-s-3-s60v5-s60v3-548914.html

TheMadness

TheMadness

Üye
klonladıklarını hiç görmedim. Ama symbiansigned var nokia kendi dağıtıyor ya da binpda root sertifikası bulacaksın.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
aynen öyle oluyor kardeşimm hacklemekte kötü bişey yok şahsen ben her telefonumu hacklemişimdir.. yararı çok..

dostum naptın aldınmı parayı

----------Eklendi @ 21:48:59 ---------- Yazıldı @ 21:44:31 ----------

freesigner diye bi pro var onu yükle telde çok kolay imzalarsın signed bulamazsan siscontents pcne indir ister pcde istersen freesignerle telde imzalarsın

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Çarşı pazara karşı hack =mutluluk

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim hack istemiyorum Teşekürler Herkeze.

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
opda artık s3 lere sertifika vermiyor bilginize

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
dostum naptın aldınmı parayı

----------Eklendi @ 21:48:59 ---------- Yazıldı @ 21:44:31 ----------

freesigner diye bi pro var onu yükle telde çok kolay imzalarsın signed bulamazsan siscontents pcne indir ister pcde istersen freesignerle telde imzalarsın

Kardeşim link atarmısın pc icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...