Nokia Bubbles 0.15.2 - unSigned - Lock Screen App - Nokia - S^3 - Anna - Belle

Sponsorlu Bağlantılar

hakan_710

hakan_710

Üye
paylaşım için teşekkürler. bende eski sürümü vardı belle geldikten sonra bubbles kullanarak mesajlara giremiyordum. bu sorun şuan yok fakat ekranı döndürünce siyah olma sorunu bende de mevcut. telefonu sola yatırınca problem oluşuyor. diğer yönlerde sıkıntı yok.

- - - Eklendi - - -

sanırım hatayı buldum cfw de kullandığım bir mod yüzünden sorun çıkıyor gibime geldi. yani öyle tahmin ediyorum akşam uygun bir zamanda deneyip bilgi veririm

- - - Eklendi - - -

Sorun çözülmüştür... Cfw de kullanmış olduğum kilit ekranını yan çevirme modu yüzünden Bubbles ta ekranı döndürünce siyah ekran çıkıyordu. modu kaldırıp flash attım şuan sorunsuz. Yapmış olduğum cfw kullanan arkadaşlar var ise bana özel mesaj atıp biraz sabretsinler bugün yarın yeni bir link atarım.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise ya kullandıkları cfw yi yapan kişiye başvursunlar yada Bubbles kullanmasınlar tercih kendilerine kalmış.

son birşey kardeşim kusura bakma konunu biraz dağıttım özür dilerim.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
sıkıntı yok kardeşim aydınlatıcı mesajlara kapımız herzaman açık özür dilemene gerek yok :oke:

• Beğen
Tepkiler: hakan_710
woswos09

woswos09

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

__wacky__

__wacky__

Üye
arkadaşlar bende yükledim bu progrmı. yükledikten sonra iyi güzel kullanılıyor ancak yüklemelere girip yüklü dosyalara baktığımda sadece 6 tane uygulama gözüküyor. ve başka uygulamayı yüklemeye çalıştığımda yüklenemedi uyarısı veriyor.. sorun bu programdan kaynaklanıyor bi kaç kere format attım ve sonucunda keşfettim. aynı sorunla karşılaşan varmı? nasıl gideririm bu sorunu formattan başka çare yokmu

amficci

amficci

Üye
teşekkürler

enesyilmaz53

Üye
n8 de süresi geçmiş sertifika hatası alıyorum ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz?

AliHadiOzturk

AliHadiOzturk

Üye
C6-01 de Geçersiz setfika diyor Ve ben Yüklemek için Nokia Suite'i kullanıoyorum onda'da Bu hatayı veriyor ; [/URL][/IMG]

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
telefonları hackleyin

amficci

amficci

Üye
teşekkürler

MaxipmaN

Üye
:tşk:

aydogdu_c7

Üye
süresi geçmiş sertifika diyo yaa

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
süresi geçmiş sertifika diyo ise telefonu hackle

berk15641

Üye
Kardeşim arka plan resmini felan nasıl değiştiriyoruz?

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi

sanal hacker

sanal hacker

Üye
sertifika hatası

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi