Nokia Browser sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lumiance

Lumiance

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Browser sorunu!
Arkadaşlar dün telefonumu Symbian Belle FP1'den FP2'ye güncelledim. Genel olarak memnunum ancak Nokia tarayıcıda bazı sorunlar ortaya çıktı. Mesela web sitesinin içeriğini yüklerken donup kalma gibi. Bu sorun yüzünden sık sık tarayıcıyı kapatıp açmak durumunda kalıyorum ve bir süre sonra can sıkıcı bir hal alıyor. Bir de wi-fi dan internete girmeye çalıştığımda tarayıcı kendi kendine kapanıyor. Sizden istediğim Nokia tarayıcının bir önceki sürümünü (8.2) nerden bulabilirim. Destek hattından beni aradıklarında mağazada bulabileceğimi söylediler ancak orda olmadığına adım gibi eminim. Flash ya da formatı çözüm olarak kabul etmiyorum çünkü ne flash atacak ne de tel içeriğini yedekleycek bilgisayarım yok. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
O zaman tek çaren opera kullanmak daha hızlı ve daha kullanışlı zaten yoksa tarayıcı sıkıntılı zaten.

Lumiance

Lumiance

Üye
    Konu Sahibi
zaten opera kullanıyorum ancak internet üzerinden oynadığım bir oyun var. Girişte facebooktan erişim izni istiyor. İşte tam da burdan sonrası operada açılmıyor. Onun için nokianın kendi tarayıcısı lazım. Bu arada operada da açılıyordu önceden ama ne olduysa operayla oyuna bağlanamıyorum. Önbelleği mi temizlemedim, ayarları mı sıfırlamadım, kaldırıp yeniden mi yüklemedim. Kısacası yapılabilecek ne varsa yaptım ancak operayla oyuna tekrar bağlanamadım. Yani bana opera değil nokia browser lazım. Bu arada uc browser, weblite browser gibi nette bulabildiğim ne kadar tarayıcı varsa denedim. Ayrıca diğer tarayıcılar çok dandik ve kullanışsız. Başka tarayıcı önerisi de işe yamıyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Opera minimi mobilmi ?

Lumiance

Lumiance

Üye
    Konu Sahibi
opera mobile. minide html 5 desteği yok galiba o yüzden yazı boyutu standard kalıyor o da web sitelerinde görüntüyü bozuyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
mobilede var

ByZalimAyrilik

Üye
Aynı sorun bende de var benim için tek gerekli olan 8.2 tarayıcısını bulmak. Flash falan atarım o sorun degil 8.2 tarayıcıyı nerden bulurum?

emreli01

emreli01

Üye
8.2 de o saydığın sorunlar olmuyor mu da 8.2 i arıyorsun ve nokia tarayıcıyıda adam olmaz beş para etmez tarayıcısı her yönüyle daha doğru düzgün flaş desteği bile yok en nefret ettiğim yani bu

delta4598

delta4598

Üye
  1. Tarayıcıyı açın, sol seçim tuşuna basın veya Seçenekler, Araçlar > Ayarlar seçeneklerini belirleyin.
  2. Yatay modu seçeneğine gidin ve kutuyu işaretlemek için orta Navi tuşuna basın.
  3. Sol seçim tuşuna basın veya Seçenekler, Kaydet seçeneğini belirleyin.
  4. Web sayfası yatay modda görüntülenir.
  5. kolay gelsin :D

Lumiance

Lumiance

Üye
    Konu Sahibi
olsa aramazdım herhalde.

- - - Eklendi - - -

1. Tarayıcıyı açın, sol seçim tuşuna basın veya Seçenekler, Araçlar > Ayarlar seçeneklerini belirleyin.
  2. Yatay modu seçeneğine gidin ve kutuyu işaretlemek için orta Navi tuşuna basın.
  3. Sol seçim tuşuna basın veya Seçenekler, Kaydet seçeneğini belirleyin.
  4. Web sayfası yatay modda görüntülenir.
  5. kolay gelsin :D

intihar etmek istiyorum

- - - Eklendi - - -

sorun çözüldü

sorun bağlantı hızıymış. Şuan wifidan giriyorum yarım saatten uzun süredir kapanmadı. Yalnız anlamadığım 3g de nasıl bu kadar yavaş olur bağlantı hızı.

Ha bu arada yeni güncellemeden sonra ön kamerayla foto falan çekemiyoz mu. Ön kameraya geçiş yerini bulamadım. Bulabilen var mıdır acaba???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt