S^3 [nokia] Bildirimler Widget Symbian^3 Unsigned Türkçe - Maxipda

Sponsorlu Bağlantılar

7r7

Üye
tamamdfır teşekkurler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:alkis

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
yüklenemiyor bu yerleşik bir bileşen diyor, telefonum hackli N8 belle

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu uygulama hard atılmış tellere kuruluyor yanlış anlama kurmak için hard at demiyorum :) yerleşik bileşen hatasını gideren mod var modlama bölümünde üst konu onu yaparsan kurabilirsin bu widget fp1 de sorunsuz kurulduğu için paylaştım

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
bu uygulama hard atılmış tellere kuruluyor yanlış anlama kurmak için hard at demiyorum :) yerleşik bileşen hatasını gideren mod var modlama bölümünde üst konu onu yaparsan kurabilirsin bu widget fp1 de sorunsuz kurulduğu için paylaştım

Hard at derken 3-4 gün oldu hard atalı sanırım yerleşik bileşen hatasını gideren mod konusuna göz atmam gerekiyo teşekkür ederim :) Yazmışken şeyi de sorayım cihazın fp1 mi fp2 mi olduğunu nasıl anlıyoruz?

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
Hard at derken 3-4 gün oldu hard atalı sanırım yerleşik bileşen hatasını gideren mod konusuna göz atmam gerekiyo teşekkür ederim :) Yazmışken şeyi de sorayım cihazın fp1 mi fp2 mi olduğunu nasıl anlıyoruz?
Ayarlar/Telefon/Telefon yönetimi/Cihaz yöneticisi tıkla en üstte sürüm bilgisinde göreceksin

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Ayarlar/Telefon/Telefon yönetimi/Cihaz yöneticisi tıkla en üstte sürüm bilgisinde göreceksin

Teşekkür ederim. Dün hard atmadan yerleşik bileşen hatasını gideren modu yükledim. Sonra sorunum hallolmuştu fakat daha sonra mod bölümünü iyice karıştırdım az çok bişeyler öğrendim sonra dedim ki telefonu baştan kurayım beğendiğim modları da baştan yükleyeyim dedim hard attım hackledim maximod v6 yı yükledim şimdi ki sorunum ise yerleşik bileşen hatasını giderme modunu rom patcher dan etkinleştirdiğimde signed uygulamalar bile yüklenmiyo her yüklemede dosya bozuk uyarısı veriyo :( Düzeltelim dedik iyice kaka ettik :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Teşekkür ederim. Dün hard atmadan yerleşik bileşen hatasını gideren modu yükledim. Sonra sorunum hallolmuştu fakat daha sonra mod bölümünü iyice karıştırdım az çok bişeyler öğrendim sonra dedim ki telefonu baştan kurayım beğendiğim modları da baştan yükleyeyim dedim hard attım hackledim maximod v6 yı yükledim şimdi ki sorunum ise yerleşik bileşen hatasını giderme modunu rom patcher dan etkinleştirdiğimde signed uygulamalar bile yüklenmiyo her yüklemede dosya bozuk uyarısı veriyo :( Düzeltelim dedik iyice kaka ettik :D

yanlış hatırlamıyorsam ınstaller dosyasının başına y koyunca duzelıyordu @asigsasi yardımcı olabilir bu konuda

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Yemişen ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
yanlış hatırlamıyorsam ınstaller dosyasının başına y koyunca duzelıyordu @asigsasi yardımcı olabilir bu konuda
birşey yapmasına gerek yok :) üst konudaki zip içinde hazır olarak dosya mevcut yamayı pachtes klasörüne atacak aktif yapacak yinstalleri de c sys bin içine atması yeterli :)

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve Abdullah Yemişen
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
  • Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve asigsasi
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Teşekkürler:)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

metboy38

metboy38

Üye
eline sağlik arkadaşım noss bar topram Şu yukardan aşağı indirdiğimiz yere müzik çalar iler. Geri durdur yapabilir miyiz nokia 808 Deki gibi yukardan aşağı indirdigimiz bara link varsa ata bilir misin bulamadım ben bi zahmet

metboy38

metboy38

Üye
eline sağlık topram ben adro menü kullanıyorum buda çok güzel adro menü gibi ayar yapayım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

metboy38

metboy38

Üye
:) topram çok güzel Oldu adro menü açınca Bu kayboluyor adro menü çıkıyor bunun müzik çalar orda duruyor iyi Oldu eline sağlık

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aslında bu kaybolmuyor andro menü bunun ve orjinal tusların üzerini bir katman oluşturuyor

• Beğen
Tepkiler: metboy38
mehmetcik38

mehmetcik38

Üye
kardeşim, çok güzel bir widget. Ellerine sağlık. zarif, sade ve şık olmuş. Herkese tavsiye ederim

Üst Alt