[Nokia Beta Labs] Swype Pen Input v2.01(4435) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

ınfamous71

Üye
Beyler ben c6-01 kullanıyorum programı indirdim 2 tane dosya cıktı birisi türkce sözlük biride kendi programı ikisinide hafıza kartına kurtum uygulamalar bolumune ayarları diye bir şey geldi ayarları tamam fakat mesaj yazmaya geliyorm ama klavye aynı klavye bir değişiklik yok yanlışmı kurdum acaba yardımcı olursanız sevinirim

vobay

vobay

Üye
tesekkürler

medine883

Üye
teşekkürlerrr :) günlerdir başka başka yerlerden yüklemeye çalışıyordum olmuyordu.. nokia mağazada da swype in türkçesi yok! en sonunda dün akşam buradan edinebildimm :) mutluyum :)

• Beğen
Tepkiler: Sensation
legend5858

legend5858

Üye
Amma güzel şeyler varmış ya tekrar hayran kaldım s^3 :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Teskkurler en sonunda teli hack ledim ve kurdum programı

Febris

Febris

Üye
türkçe ve güzel

man20

man20

Üye
süper bişi bu ya :D yazdıkça yazasım gelio :D

tarxhn

tarxhn

Üye
saolasın

secqin1

secqin1

Üye

gibi bir hata alıyorum..

dageteginden

Üye
Teşekkürler yararlı bir program N8 kurdum çalışıyor.

ferit.61

ferit.61

Üye
Kardeş ellerine emeğine sağlık. N8 de yükledim sorunsuz çalışıyor. şu an swype ile yazdım. Alışınca daha süper olacak. :)

• Beğen
Tepkiler: Sensation

anlamamki

Üye
Sağol

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
çok mükemmel bişe gerçekten bazı kelimeleri tanımıyor sıkıntı oluyor eklerken biraz zaman kaybı oluyor ama yinede çok güzel ilginç ve akıllı bi uygulama nasıl yapıyor ya gören şaşırıyo :)

kaplan4680

kaplan4680

Üye
Cok zor ya yazmasi

kaan_aykir

Üye
kardesim ben indirip tel hafizasina yukldim kapatip actim ama ayni msj girisi geliyor olmadi yani. neden olabilir ne yapmam gerekiyor? bi yardimci olurmusunuz???

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
ayarlardan alfasayısal değil de qwerty klavye seç.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yüklemelerden bak yüklenmemiş olabilir acılması lazım çünkü birde menüye bak s ayarları diye bişe gelmişmi gelmişse oraya gir swype giriş yöntemi yazan yeri acık yap

AliHadiOzturk

AliHadiOzturk

Üye
Allah sizden razi olsun bunu ariyodum cokkk tesekkurler :)

BLL13

Üye
Teşekkürler

Üst Alt