Nokia Belle Update 8 Şubatta geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
axpe

axpe

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Belle Update 8 Şubatta geliyor
En köklü cep telefonu devlerinden bir tanesi olan Nokia, son dönemde oldukça sıkıntılı günler geçirmişti. Finansal raporların açıklandığı şu günlerde Nokia’da finansal verilerini paylaşan isimler arasında. 2011 senesini zararla kapatan Nokia, özellikle 2012′den oldukça fazla şey bekliyor.

Nokia’nın geçtiğimiz günlerde Nokia Belle olarak isimlendirdiği, Symbian işletim sisteminin yeni sürümünün ne zaman yayınlanacağı nihayet açıklandı. Nokia Vietnam resmi Facebook sayfasından yapılan açıklamaya göre. Nokia’nın Symbian işletim sisteminin yeni güncellemesi Belle Şubat 8 tarihi itibari ile yayınlanacak.
Nokia’nın E6, E7, N8, C7, C5-01 gibi Symbian^3 tabanlı cep telefonlarına Belle güncellemesi bekleyenler artık rahat bir nefes alabilirler.
Nokia Belle güncellemesi ile ilgili Nokia Vietnam Facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.

hakan_710

hakan_710

Üye
sadece susuyorum :)

asrabi

asrabi

Üye
C5-01 düzeltirmisin kardeşim C6-01 olması lazım :)

uruno

uruno

Üye
Of of çı ra gibi yanıyorum of of:islik

aykutozkann

aykutozkann

Üye
bu geliyor haberi yapanların hepsini toplayıp bir ceza vermek lazım artık :D açmadan önce bir okur var mı yok mu ne denmiş. 50 tane konu açıldı :D. ısıtıp ısıtıp getırılıyor tekrar

hakan_710

hakan_710

Üye
konu olması bişey deil aynı konu zaten açıldı hatta Ben açtım. Üstelik nokia tarihi değiştirmiş boşuna 8 şubatı beklemeyin

ahmetyilmazas4

ahmetyilmazas4

Üye
Evet baktım siteye doğruluyor yazdıklarınla kardeş teşekkürler

Dostnametr

Üye
konu olması bişey deil aynı konu zaten açıldı hatta Ben açtım. Üstelik nokia tarihi değiştirmiş boşuna 8 şubatı beklemeyin

Tarih değişmedi 2 ila 8 şubat arası gelecek.Yani tarih aynı tarih.

• Beğen
Tepkiler: Quaresma53
hakan_710

hakan_710

Üye
nerde yazıyo 2 ila 8 şubat?

dekor67

dekor67

Üye
Flaş flaş flaş nokia belle guncellemesinden vazgeçmis ( k e l l e ) guncelleştırmesını yollıcakmıs hehe

aykutozkann

aykutozkann

Üye
yok bi de portaldaki haberden çakma bu haber oradaki hatayı okumadan direk yazmış :D hadi biriniz görmedi bilmeden yazdı c5-01 diğeri de yazıyor aynısını ne yazıyor açtığın konuda bi bak en azından :D

cyber

cyber

Üye
biz hangi konuyu takip etcez

hakan_710

hakan_710

Üye

yuh artık daha bişey demiyorum herşeye inanın siz arkadaşlar nokia nın sitesinde 8 şubat yazıyodu. Bugün kaldırmışlar. Neye inanmak istiyosanız ona inanın

Dostnametr

Üye
yok bi de portaldaki haberden çakma bu haber oradaki hatayı okumadan direk yazmış :D hadi biriniz görmedi bilmeden yazdı c5-01 diğeri de yazıyor aynısını ne yazıyor açtığın konuda bi bak en azından :D

Hayır shiftdelete deki haber orjinal.Bakarsan shiftteki haberdeki resim mesajdan 8 saat sonra çekilmiş burdaki haberde 11 saat sonra.

----------Eklendi @ 17:50:12 ---------- Yazıldı @ 17:48:38 ----------

yuh artık daha bişey demiyorum herşeye inanın siz arkadaşlar nokia nın sitesinde 8 şubat yazıyodu. Bugün kaldırmışlar. Neye inanmak istiyosanız ona inanın

Yahu vietnam sitesinde 8 yazıyordu.Nokia ilk güncellemeyi vietnamamı veriyor zannediyorsun ?

Ayın 2 sinde başlayacaktır 8 inde vietnama gelmiş olaraktır.Orası Nokianın yerel sitesi ana sitesi değil.

FastBreaker

FastBreaker

Üye
ya bırakın açsınlar konuyuu belle geliyor belleeee :biggrin:

pRime.

pRime.

Üye
neyse bu sefer bilgisayar başında olduğum ana denk geldi. :islik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt